יצא בזול? קיריוס נקנס בכ-18 אלף יורו

אחרי שהתפרע, הפרס הכספי מטורניר רומא נלקח מהטניסאי. יריבו מאותו משחק קרא להשעות אותו, פדרר הגן

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.05.19 - 10:19

תגיות: ניק קיריוס

תחילת כתבה

ב-ATP, הארגון של סבב הטניס העולמי, עובדים מהר. פחות מיממה אחרי ההתנהגות המבישה של ניק קיריוס בסיבוב השני של טורניר רומא, והאוסטרלי ספג הבוקר (שישי) את העונש שלו - קנס כספי בשווי של כ-18 אלף יורו והסרת הפרס מהטורניר (33,600 יורו שהיה אמור לקבל מהגעה לשלב השני).

כזכור, הטניסאי חמום המוח מהמקום ה-36 בעולם התעצבן אתמול במהלך ההתמודדות שלו מול קספר ראד הנורבגי, ואף השליך כיסא באוויר. הוא נפסל במיידית מהאליפות ונרשמו לחובתו ארבע הפרות התנהגותיות, שהובילו לעונשים שקיבל היום. גם נקודות הדירוג שהיו אמורות להתווסף אליו מהטורניר, נלקחו ממנו.

היריב ששיחק מולו, ראד, קרא ל-ATP להשעות את קיריוס לחצי שנה, אליו הצטרפו הרבה מאד קריאות נוספות ברחבי הרשתות החברתיות. אולם, היה מי שדווקא תמך באוסטרלי, וזהו רוג'ר פדרר. השווייצרי אמר: "אני לא מאמין שהוא צריך לספוג גם השעייה. מה הוא עשה? הכאיב לכיסא? זה לא מספיק מבחינתי".

בינתיים, במהלך היום ייערכו ארבעת משחקי רבע הגמר של הטורניר בבירת איטליה. סדר המשחקים: דייגו שוורצמן יפגוש את קיי נישיקורי, פרננדו ורדסקו יתמודד מול רפאל נדאל, סטפאנוס ציציפאס ייאבק נגד רוג'ר פדרר ולסיום נובאק ג'וקוביץ' ינסה לגבור על חואן מרטין דל פוטרו.