פלישקובה ומוגורוסה טיילו, ברטנס פרשה

רולאן גארוס: הספרדיה תפגוש בסיבוב השלישי את סביטולינה, שעלתה אוטומטית

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.05.19 - 18:04

תגיות: רולאן גארוס

תחילת כתבה

הסיבוב השני ברולאן גארוס בגזרת הנשים לא סיפק היום (רביעי) הפתעות מיוחדות. חלק מהטניסאיות הבכירות בסבב העולמי, דוגמת קרולינה פלישקובה, גברינייה מוגורוסה, סלואן סטיבנס, אליס מרטנס ואלינה סביטולינה העפילו לסיבוב השלישי, רובן בלי קושי רב.

היחידה שהודחה היום מוקדם מהצפוי היא קיקי ברטנס, המדורגת 4 בעולם, שנאלצה לפרוש לאחר שלא חשה בטוב במהלך המערכה הראשונה מול ויקטוריה קוזמובה (46 בעולם).

פלישקובה, המדורגת שנייה בעולם כיום, טיילה עם 0:2 (2:6, 2:6) על כריסטינה קוקובה (203 בעולם). שמונה אייסים, 29 ווינרים ושתי שבירות בכל אחד משני הסטים הובילו לניצחון הקליל תוך פחות משעה. היא תפגוש בסיבוב הבא יריבה הרבה יותר קשוחה דמות פטרה מרטיץ' (31 בעולם).

הקרב המעניין שנקבל בסיבוב השלישי יפגיש בין מוגורוסה לסביטולינה. הספרדייה (19 בעולם), שזכתה בטורניר ב-2016, גברה 0:2 על ג'והאנה לארסון (172 בעולם). האוקראינית דווקא לא שיחקה היום, אחרי שיריבתה בת ארצה, קטרינה קוזלובה, פרשה אתמול ואפשרה למדורגת 9 בעולם להעפיל אוטומטית.

כמו כן, סטיבנס (7 בעולם) גם כן ניצחה 0:2 את שרה סוריבס טורמו (75 בעולם), והיא תפגוש את פולונה הרצוג (71 בעולם), שגברה 1:2 על ג'ניפר בריידי (80 בעולם). מרטנס (20 בעולם), תתמודד נגד אנסטסיה סבסטובה (12 בעולם) אחרי ששתיהן גברו היום די בקלילות 0:2 על יריבותיהן.

צפו בפרישה של ברטנס >>>