הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פדרר הוא כנראה הטוב ביותר בהיסטוריה"

נדאל אחרי ההעפלה לגמר: "זה הטורניר הכי חשוב עבורי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.06.19 - 17:28

שני ענקי טניס, אבל רק מלך אחד על החימר בפאריז. רפאל נדאל התקרב היום (שישי) לתואר ה-12 שלו ברולאן גארוס לאחר שהביס 0:3 במערכות את יריבו העיקש רוג'ר פדרר ועלה לגמר התחרות היוקרתית. הוא יחכה למנצח בין נובאק ג'וקוביץ' לדומיניק תים לקראת הגמר הגדול שיתקיים ביום ראשון.

הספרדי השיג את ניצחונו השישי אי פעם על פדרר במסגרת הרולאן גארוס, שם המאזן הכללי שלו כבר עומד על 2:92. זו כאמור הפעם ה-12 שהוא מעפיל לגמר בפאריז, שם ניצח בכל 11 הפעמים הקודמות. הוא הגבר הראשון להעפיל לתריסר גמרים של אותו המייג'ור, כאשר מרגרט קורט (אוסטרליה) ומרטינה נברטילובה (ווימבלדון) עשו זאת אצל הנשים.

"זה מדהים לשחק מול רוג'ר פה", סיכם נדאל. "כל הכבוד לו. הוא כנראה השחקן הטוב ביותר בהיסטוריה מבחינתי. תמיד קשה לשחק נגדו, וגם היו תנאים קשים עם הרוח. אני שמח ששוב יש לי הזדמנות לשחק פה בגמר, מדובר בטורניר החשוב ביותר עבורי".

פדרר דיבר בסיום על העידוד מהקהל: "התמיכה מהקהל לא הייתה יכולה להיות טובה יותר. זו אולי הייתה התמיכה הטובה אי פעם בקריירה בת 20 השנים שלי בסבב העולמי בכל טורניר גראנד סלאם. נדאל? אף אחד לא יכול לאמן אותי יותר טוב ממנו. אין שום שחקן שמתקרב ליכולת שלו על החימר".