תים: מדהים. ג'וקוביץ': היו תנאים גרועים

האוסטרי על נדאל: "הוא הפייבוריט". נולה התלונן על הגשם

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.06.19 - 18:58
תחילת כתבה

כמו בשנה שעברה, גם הפעם גמר הרולאן גארוס יפגיש את רפאל נדאל עם דומיניק תים. אחרי שהספרדי הביס את רוג'ר פדרר בחצי הגמר, היום (שבת) האוסטרי גבר על נובאק ג'וקוביץ' במשחק שהחל עוד אתמול. תים ניצח 2:6, 6:3, 5:7, 7:5, 5:7 אחרי שהמפגש בין השניים הופסק מספר פעמים בעקבות גשם.

"היה משחק מדהים", אמר תים בסיום, "הגעתי לחצי הגמר עם אולי שלושת הטניסאים הגדולים בהיסטוריה, אז לנצח אחד מהם זה בלתי ייאמן. זה מדהים עבורי". על הפסקות הגשם אמר האוסטרי: "זה אף פעם לא קל, אבל בתור טניסאי אתה רגיל לזה. אני שמח מאוד".

בגמר מצפה לתים אתגר הרבה יותר גדול, שכן נדאל הוא אלוף השנתיים האחרונות, שיאן הזכיות (12) ברולאן גארוס ואחד מטניסאי החימר הגדולים בהיסטוריה, אם לא הטוב ביותר. "כל הזמן הגמרים הם נגד רפא", אמר האוסטרי, "הייתה חוויה מדהימה בשנה שעברה. ברור שהוא הפייבוריט, אבל אני נחוש להשאיר הכל על המגרש ונראה מה יהיה".

ג'וקוביץ' מצידו זעם ואמר בסיום: "אלה היו אחד המשחקים עם התנאים הגרועים ביותר שנתקלתי בהם. כשאתה משחק בתנאים כאלה, קשה לך להציג את המיטב שלך. במצב כזה אתה רק מנסה לשרוד, אבל אני לא רוצה לתרץ. הוא ניצח וכל הכבוד לו".