הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נדאל וג'וקוביץ' הפסידו לפני ווימבלדון

הכוכבים נוצחו ע"י צ'יליץ' ושפובלוב בהתאמה במשחקי ראווה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.19 - 18:11
(Getty Images)
(Getty Images)

אחרי שאבק הכוכבים סביב הזכייה ברולאן גארוס התפזר מעט, התפנה רפאל נדאל להתכונן לווימבלדון וההתחלה לא מבשרת טובות. המדורג שני בעולם פגש את מארין צ'יליץ' בהרלינגהאם למשחק ראווה והפסיד 6:3, 6:3 על משטח הדשא. במקביל, נובאק ג'וקוביץ' פגש את דניס שפובלוב למשחק ראווה נוסף וגם הוא הפסיד 7:6, 6:4 לכישרון הצעיר.

נדאל, שדורג שלישי בדירוג ווימבלדון אחרי ג'וקוביץ' ופדרר ועלו לפגוש את המדורג ראשון בשלב חצי הגמר, נשבר כבר במשחקון הראשון, אך הצליח לשבור חזרה במשחקון השני. אלא שבהמשך נשבר פעמיים והפסיד את המערכה הראשונה. המגמה נמשכה במערכה השנייה ונדאל נשבר שוב ונזכר עד כמה שונה משטח הדשא ממשטח החימר, איתו הוא כל כך מזוהה.

במקרה של ג'וקוביץ', הפתיחה הייתה טובה יותר והמערכה הראשונה הייתה צמודה לכל אורכה, אלא שבמצב של שובר שוויון שפובלוב שבר פעמיים וניצח את המערכה הראשונה. ג'וקוביץ' חזר לעניינים ושבר במשחקון הראשון של המערכה השנייה, אבל שפולוב הנמרץ שבר בחזרה פעמיים וניצח את ההתמודדות.

במשחק רשמי בטורניר איסטבורן, פרננדו וורדסקו ניצח 7:6, 3:6, 6:7 את חואן איגנסיו לונדרו בתום דרמה ועלה לרבע הגמר שם יפגוש את סם קרי, שגבר 3:6, 6:7 על דושאן ליוביץ'.