הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו בקיריוס חובט על נדאל: "יכול להתמודד עם זה"

האוסטרלי תקף, השור הגיב: "זה היה מסוכן לקהל ולשופט הקו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.19 - 08:07

עם הרבה עצבים וטניס יפה לפרקים, רפאל נדאל הבטיח את המקום בסיבוב השלישי בווימבלדון עם 3:6, 6:3, 6:7 (5), 6:7 (3). האוסטרלי, שלא ממש אוהב את השור ממאיורקה והביע זאת בעבר, לא עשה לו חיים קלים ואף התרגז עליו תוך כדי המשחק, אבל בסופו של דבר לא היה יכול לו.

במהלך המשחק, קיריוס התלונן בפני השופט על הזמן הארוך שנדאל לוקח לעצמו בין המשחקונים ואפילו כיוון את החבטות שלו על גופו של נדאל בכוונה. "למה שאני אתנצל? ניסיתי לפגוע בו. יש לו הרבה תארי גראנד סלאם והרבה כסף בחשבון הבנק. הוא יכול להתמודד עם כדור בחזה", תקף האוסטרלי בצורה מכוערת.

נדאל, לעומת זאת, העדיף לשמור על פאסון: "זה לא היה מסוכן עבורי, אלא עבור שופט הקו והקהל. כשאתה חובט כדור כזה, אי אפשר לדעת לאן הוא יגיע. אני יודע שקיריוס שחקן מוכשר, אבל אני מקצוען בעצמי ויודע שהכדור יכול ללכת לכל מקום".

גם אגדת הטניס בוריס בקר ביקר את קיריוס וטען: "הוא שחקן מצוין ואנחנו רוצים שהוא יתרכז בטניס. אנחנו צריכים אותו בטניס אחרי ששלושת הגדולים יפרשו. כן, אפשר להיות אמוציונלי מדי פעם, אבל אי אפשר להיות אמוציונלי על שום דבר. אי אפשר לשנות את עולם הטניס מבלי לזכות במייג'ור".

צפו בקיריוס חובט בנדאל>>>