הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נדאל בחצי גמר מונטריאול, סרינה נקמה באוסקה

השור יפגוש את מונפיס או באוטיסטה-אגוט. האלפ נפצעה ופרשה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.08.19 - 07:30

תגיות: רפאל נדאל

הרוג'רס קאפ בקנדה מתקרב לסיומו והלילה (בין שישי לשבת) נערכו רבעי הגמר בטורניר הגברים (במונטריאול) ובטורניר הנשים (בטורונטו), כשבמוקד - רפאל נדאל בגברים וסרינה וויליאמס בנשים.

אצל הגברים, המדורג ראשון בעולם, רפאל נדאל, חזר מפיגור של מערכה לניצחון על המדורג שביעי, פאביו פוניני האיטלקי. השור ממאיורקה ניצח  6:2, 1:6, 2:6 וקטף את הכרטיס לחצי הגמר. הספרדי לא היה בעניינים במערכה הפותחת, אבל התאושש מצוין בהמשך, בעוד פוניני, כמו שקורה לו לא פעם, איבד ריכוז ואיפשר לנדאל לחבוט שבעה אייסים במהלך הניצחון. נדאל יפגוש את המנצח בין גאל מונפיס לבין רוברטו באוטיסטה אגוט, כאשר המשחק ביניהם הופסק מיד כשהתחיל.

בחצי הגמר השני ייפגשו הרוסים קארן חצ'אנוב (6) ודניל מדבדב (8). חצ'אנוב גבר על אלכס זברב, שדורג שלישי בטורניר, 3:6, 3:6 ואילו מדבדב הכניע את המדורג שני, דומיניק תים, עם 3:6, 1:6 מוחץ.

אצל הנשים, סרינה וויליאמס (8) חיכתה כמעט שנה שלמה להזדמנות לפגוש שוב את נעמי אוסקה (2) ולנקום ביפנית, שניצחה אותה בגמר אליפות ארצות הברית הפתוחה, בו האמריקאית האגדית השתוללה על המגרש כזכור. הלילה זה נגמר עם הצגה של סרינה, שניצחה 3:6, 4:6, העפילה לחצי הגמר ואולי גם צברה ביטחון לקראת רימאץ' אפשרי בחודש הבא בניו יורק.

סרינה הייתה יכולה לסדר לעצמה בחצי הגמר קרב פיקנטי נוסף, הפעם מול סימונה האלפ, מחזיקת ווימבלדון הטרייה, אבל זו פרשה מהתחרות אחרי שהפסידה 6:4 במערכה הראשונה מול מארי בוזקובה, זאת בשל פציעה בגיד האכילס.

בחצי הגמר השני ייפגשו שתי לא מדורגות מפתיעות. ביאנקה אנדרסקו שימחה את הקהל המקומי לאחר שהיממה את המדורגת שלישית, קרולינה פלישקובה, עם 0:6, 6:2, 4:6 אחרי מערכה ראשונה אדירה. סופיה קנין האמריקאית גברה גם היא על מדורגת בכירה, אלינה סביטולינה האוקראינית (6), 6:7 (2), 4:6.