סלע הפסיד במוקדמות אליפות ארה"ב הפתוחה

הישראלי ייעדר ממייג'ור נוסף. צפו: מארי הודח בסיבוב הראשון של ווינסטון סיילם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.08.19 - 08:56
תחילת כתבה

המייג'ור האחרון לשנת 2019, ה-US Open, ייצא לדרכו בעוד שישה ימים ומי שלא ייקח בו חלק, באופן לא מפתיע במיוחד יש לציין, הוא דודי סלע. הישראלי נכנע הלילה (בין שני לשלישי) לסטיבן דיאז 4:6, 6:4, 6:4 במוקדמות אליפות ארצות הברית הפתוחה, במה שמהווה את דעיכת הקריירה שלו.

המייג'ור האחרון בו השתתף סלע היה ווימבלדון 2018, לפני קצת יותר משנה. הישראלי, שהשתתף לאחרונה בעיקר בטורנירי צ'אלנג'ר וגם זכה ביוני בליטל רוק, שמט יתרון מול המדורג 175 בעולם ופספס את ההזדמנות לשוב לקדמת הבמה. כשהוא כבר בן 34, קשה להאמין שהטניסאי הבכיר של ישראל יופיע שוב בגראנד סלאם כלשהו.

טניסאי נוסף שייעדר מאליפות ארה"ב הוא אנדי מארי, שהודיע שלא יתחרה בטורניר הזוגות ויתמקד בחזרה לכושר. בינתיים, הבריטי המשתקם התחרה בווינסטון סיילם והבין שיש לו זמן עד שיהיה שוב ברמה הדרושה משום שהודח כבר בסיבוב הראשון אחרי הפסד בשתי מערכות לטניס סאנדגרן.

מארי סיפק פייט יפה למדורג 73 בעולם במערכה הראשונה ולא היה זקוק להציל אף נקודת שבירה אחת בלבד בדרך לשובר השוויון, אבל בו הוא נכנע 10:8. במערכה השנייה הוא כבר נשבר שלוש פעמים, הפסיד 7:5 ונפרד מהטורניר בשלב מוקדם.