ויינטרוב תוקף חזרה: אני לא מרוויח מטניס

הטניסאי עונה לביקורת: מתחרה בשביל להוכיח שאני יכול

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.08.19 - 20:38
ויינטרוב. עונה למבקרים
ויינטרוב. עונה למבקרים
תחילת כתבה

לאמיר ויינטרוב נמאס מהביקורות. הטניסאי, שייצג את נבחרת ישראל בגביע דיוויס, חזר לכותרות בחודש מאי. לאחר היעדרות מהמגרשים מאז ינואר 2017, הוא שב להתחרות ברולאן גארוס וכביכול הרוויח כסף מההתמודדות, למרות שלא היה לו סיכוי ריאלי להגיע בה להישג משמעותי. היום (שלישי), השחקן ענה לטענות בפוסט שפרסם בפייסבוק וחשף כי הסיבה להיעדרות מהמגרשים הייתה פציעת גב חמורה שאיימה על היכולת שלו ללכת שוב.

"לפני שנתיים נפצעתי בגביע דיוויס בהתמודדות מול פורטוגל, בזמן שייצגתי את ישראל, זכות שהייתה לי בקריירה. ספגתי פגיעה בגב - שתי פריצות דיסק, שאילצו אותי לעבור ניתוח כשלא ידעתי אם אזכה ללכת שוב", סיפר ויינטרוב.

"היום, בנס, אני מסוגל לחזור למגרש ולהתחרות. בשבילי, החמישים דקות על המגרש הן ניצחון ענק בעבור הסבל והכאבים שעברתי בשנתיים האחרונות. לתת בקהנד ווינר אחד במשחק, החיוך שזה מעלה לי על הפנים - אין מאושר ממני", הסביר הטניסאי.

"עם זאת, כולם קופצים לראות כמה אני מרוויח ועיתונים רושמים סכומים שהם נכונים תיאורטית אבל לא קרובים למציאות. אז בואו אחדש לכם: אני לא מרוויח על התחרויות בהן אני לוקח חלק. ניו פורט, הולנד, סיילם - אני הפסדתי על הטורנירים האלה. המקום היחד שבו אני ברווח קטן, הוא הרולאן גארוס אליו נכנסתי בפוקס. אני לא חייב לאף אחד דין וחשבון ועדיין אני מתנצל בפני מי שנפגעמזה שעשיתי 3950 דולר לפני מיסים מתחרות", סיכם.