הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

US OPEN: סרינה מול שראפובה בסיבוב הראשון

הגרלה קשה לג'וקוביץ', שעשוי לפגוש את פדרר בחצי הגמר. הגרנד סלאם האחרון של השנה ייפתח ביום שני בערב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.19 - 19:25

אליפות ארצות הברית הפתוחה - הגרנד סלאם האחרון לשנת 2019 - תצא לדרך ביום שני בערב עם כל התותחים הכבדים. רגע לפני שהדרמה מתחילה, נערכה ההגרלה הראשית ופתחה עוד יותר את התיאבון.

בדרך כלל, את מירב העניין מושך השיבוץ בטורניר הגברים, אבל הפעם היה זה הטורניר המקביל שסיפק את הכותרת המרכזית: סרינה וויליאמס תפגוש את מריה שראפובה כבר בסיבוב הראשון למשחק סופר-פיקנטי; עם זאת, אם להסתמך על מקרי העבר, הפייבוריטית במפגש ברורה: המאזן בין השתיים עומד על 3:19 לאמריקנית.

נאומי אוסקה, אלופת השנה שעברה, תפתח את המסע להגנה על התואר מול אנה בלינקובה הרוסיה, והיא עשויה לפגוש בהמשך הדרך את הסנסציה של ווימבלדון - קוקו גוף.

אצל הגברים, האלוף המכהן והמדורג 1 בעולם, נובאק ג'וקוביץ', יצטרך, לפי המסתמן, לעבוד קשה כדי לשמור על הכתר. הסרבי יפתח את הטורניר מול יריב ספרדי אלמוני יחסית (רוברטו קרבאייס בנה), אבל בהמשך עשוי לפגוש את סם קוורי (סיבוב שני), סטן ואוורינקה (שמינית גמר) ודניל מדבדב (רבע גמר), שניצח אותו השבוע בחצי הגמר בסינסינטי. בחצי הגמר, אם יגיע, עשוי לחכות לו לא אחר מאשר רוג'ר פדרר, שאותו ניצח בגמר ווימבלדון האחרון בתום דרמה ענקית.

המרוויח העיקרי הוא רפאל נדאל, שבכל מקרה לא יכול לפגוש את אחד משני יריביו המושבעים עד לגמר. השור ממאיורקה יפתח את הטורניר מול ג'ון מילמן האוסטרלי, שבשנה שעברה הדיח את פדרר מהטורניר בניו יורק.