הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בכנות, אני לא חושבת שסרינה הופיעה"

וויליאמס אחרי ההפסד בארה"ב. וגם: מה הקשר של מייגן מרקל?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.19 - 07:12

כחודשיים אחרי שהובסה בגמר ווימבלדון על ידי סימונה האלפ, זה שוב קרה לסרינה וויליאמס. הטניסאית האגדית הפגינה דומיננטיות לאורך כל הטורניר, הפסידה חמישה משחקונים ברבע הגמר ובחצי הגמר ביחד ודווקא בגמר קרסה עם הפסד 7:5, 6:3 לביאנקה אנדרסקו הקנדית בת ה-19.

"בכנות, אני לא חושבת שסרינה הופיעה", סיכמה וויליאמס בתגובה מאוד כנה לאחר ההפסד, "אני צריכה להבין איך לגרום לה להופיע לגמרי גראנד סלאם". עוד היא הוסיפה: "אני אוהבת את ביאנקה, היא בחורה נהדרת, אבל לדעתי זה היה המשחק הכי גרוע שלי בכל הטורניר. משחק ההגשה שלי היה בלתי נסלח".

בעוד וויליאמס ידעה את מי להאשים לאחר ההפסד, ברשתות החברתיות מצאו אשמה אחרת: מייגן מרקל. זו הפעם השלישית שאשתו של הנסיך הארי מגיעה למשחק של סרינה, וזו מפסידה. זה קרה בווימבלדון פעמיים, וכעת גם אליפות ארה"ב נכנסה לרשימה. "מייגן מרקל היקרה, הפסיקי להגיע לגמרים של סרינה. את הנאחס שלה", נכתב ברשת.

בצד המנצח, אנדרסקו הפכה לילידת 2000 הראשונה לזכות במייג'ור, והיא עשתה זאת לפני שיליד שנות ה-90 עשה זאת בגברים. היא גם הקנדית הראשונה, בגברים או בנשים, לנצח בגמר גראנד סלאם. בסיום היא לא עמדה בהתרגשות ופרצה בבכי: "אני יודעת שכולם רצו שסרינה תנצח, אז אני מצטערת".

לאחר מכן התפנתה אנדרסקו לסכם: "קשה לסכם את זה במילים. כל יום בשבוע הזה היה חלום שהתגשם. עכשיו, להחזיק בגביע הזה, לנצח את סרינה וויליאמס בגמר, וואו. הייתי מפוקסת מתחילת המשחק. ידעתי שההגשות שלה יקשו עליה. גרמתי לה לעבוד בכל כדור, זה הייתה התכנית. אני מודה על כך שהצלחתי לא לשמוע את העידוד לסרינה מהקהל. אני מרגישה יותר בוגרת מגילי. אני מודה להורים שלי על כך".