הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כולנו נפרוש יחד או שנמשיך לשחק כולם"

יריבות עם קלאס. צפו: פדרר, נולה ונדאל בשיחה יוצאת דופן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.11.19 - 16:17
תחילת כתבה

נדמה כי רוג'ר פדרר, רפאל נדאל ונובאק ג'וקוביץ', מגדולי הטניסאים בכל הזמנים, נמצאים כבר נצח בחיינו. הפנומנים משתתפים בימים אלו בטורניר סוף השנה בלונדון כיריבים ישירים אחד של השני, אך מחוץ למגרש הטניס מדובר בחברים לכל דבר ועניין. בשיחה שערכו במסגרת תוכנית הבוקר של ה-BBC, דיברו השלושה על המשך הקריירה, המשפחה וחילקו טיפים לחיי זוגיות בריאים. 

"אנחנו משחקים בטור כל כך הרבה שנים, אני רואה את אותם יותר מאשר את ההורים שלי", הסביר ג'וקוביץ' בפתיחת הריאיון.

פדרר נשאל על שילוב המשפחה עם הקריירה: "זו הרבה עבודה. אני אוהב את זה. זו הדרך היחידה עבורי להישאר פעיל. הילדים צריכים להישאר שמחים בדרכים. יש לנו ארבעה ילדים, אז הרבה תלוי בזה. זה קצת עמוס ויש לילות עמוסים. אחת הילדות התנצלה שהיא לא מרגישה טוב, אז אמרתי 'בשביל זה ההורים פה. אם את לא מרגישה טוב, גם אנחנו קמים. זה קשה אם זה קורה לפני חצי גמר או גמר מול אחד היריבים הגדולים שלי'".

נדאל, שהתחתן לאחרונה, זכה למחמאות מנולה לגבי חיי הנישואים: "בהצלחה רפא (צוחקים). הוא יהיה אבא טוב". הספרדי עצמו דיבר על השלב האחרון בקריירה: "תמיד חשבתי שאפרוש בסביבות גיל 30. כולם חשבו שתהיה להם קריירה קצרה יותר. חשבתי שהם יפרשו לפני אבל עכשיו אני כבר לא יודע. אולי זה הזמן להתחיל עכשיו, אי אפשר לדעת".

ג'וקוביץ' סיכם: "זה או שכולנו נפסיק, או שאף אחד מאיתנו. ככה זה נראה".