הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: פדרר ונדאל שברו שיא צופים למשחק טניס

51,954 חזו בפנומן גובר על השור במשחק ראווה בדרום אפריקה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.02.20 - 07:31

משחקים בין רפאל נדאל לרוג'ר פדרר תמיד מספקים עניין ומתברר שגם אם לא מדובר במאבק על תואר כלשהו. שני הטניסאים הגדולים של הדור הנוכחי (וכנראה גם אי פעם) סיפקו קרב ראווה שובר שיאים בקייפטאון בירת דרום אפריקה, בו חזו לא פחות מ-51,954 צופים.

מדובר למעשה בכמות הקהל הגבוהה ביותר אי פעם למשחק טניס וכל כך ראוי שהיא תירשם במשחק בין שני הענקים. פדרר ונדאל עלו על המשטח הקשה בקייפטאון כחלק מאירוע צדקה של קרנו של הפנומן למען חינוך ילדים באפריקה והצליחו לגייס סכום מכובד של שלושה מיליון דולר.

ומה הייתה התוצאה, אתם שואלים? פדרר גבר 4:6, 6:3, 3:6 על נדאל במה שהיה הניצחון ה-17 שלו על הנמסיס, אבל בערב מיוחד שכזה היריבות הספורטיבית בין השניים התגמדה. "זאת פשוט זכות להיות כאן ותענוג לחלוק שוב מגרש עם רפא, אבל הפעם הראשונה בקייפטאון משמעותית יותר", הכריז הפנומן. "זה גדול יותר מטניס, אני מקווה שאוכל לשחק כאן שוב וגם שנדאל יוכל לחזור לכאן".

"ניסינו לתת את הטוב ביותר שלו, האווירה הייתה פשוט פנטסטית", הודה נדאל. "קשה לתאר את התחושה שלנו, זאת חוויה של פעם בחיים לשחק פה מול הקהל המדהים הזה והאצטדיון המרשים. שיחקתי בדרום אפריקה גם כשהייתי ילד, אבל זו הפעם הראשונה כשחקן מקצועני. אני רוצה למסור את ברכותיי לרוג'ר ומשפחתו. היה לי לעונג לקחת חלק באירוע הזה".