אבי פרץ המועמד המוביל ליו"ר איגוד הטניס

שוער העבר מתחרה על התפקיד עם יוני ירום ומודי פרידמן

לירון בכר
לירון בכר  26.06.20 - 15:33
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

אבי פרץ הוא המועמד המוביל להתמנות ליו"ר איגוד הטניס הבא. באסיפה הכללית השנתית של איגוד הטניס, שהתקיימה הבוקר (שישי) בכפר המכבייה הודיע שוער העבר ואיש עסקים בהווה, פרץ בן ה-48, שהוא מתמודד באופן רשמי על תפקיד היו"ר בבחירות שיתקיימו בחודש הבא.

פרץ שנתמך על ידי מועדוני הטניס אמר בישיבה שהוא מתכוון לחזק את הקשר בין המועדונים לאיגוד הטניס אשר נפגע מאוד בשנים האחרונות.

בנוסף, בישיבה אישרו הדו"חות הכספיים לשנת 2019. במסגרת האסיפה סקר היו"ר ד"ר יוני ירום את העשייה הרבה והמגוונת שביצע איגוד הטניס, בדגש על הוצאתה לפועל של התוכנית הלאומית וקיום פעילות תחרויות ענפה ברמה הבינלאומית וברמה המקומית.

בנוסף לפרץ יתמודדו על התפקיד היו"ר הנוכחי יוני ירום, שמסיים קדנציה של 3 שנים. ירום שמגיע מתחום הרפואה הינו המנהל הרפואי של מדיקס, מרכז לרפואת ספורט בקומפלקס האולימפי בתל-אביב והיה המנהל של רפואת ספורט במכון ווינגייט וכן חבר בוועדה האולימפית של ישראל.

כמו כן, המועמד השלישי הוא מודי פרידמן בן ה-60, שמגיע מתחום התקשורת (שימש כמנכ"ל קבוצת RGE, מנכ"ל ערוץ 10 ומנכ"ל Ynet). פרידמן כאמור כבר החל לעבוד והסתובב במספר מועדונים.