ישי עוליאל ולינה גלושקו זכו בטורניר וולוו

שחזרו את ההישג מהשבוע שעבר. לשם נפצע ופרש במערכה הקובעת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.08.20 - 19:31
(יח"צ)
(יח"צ)

תגיות: איגוד הטניס

תחילת כתבה

ממש כמו בשבוע שעבר, ישי עוליאל ולינה גלושקו זכו פעם נוספת בטורניר וולוו 8T השני, שהסתיים היום (שישי) במרכזי הטניס והחינוך ברמת השרון. מדובר בטורניר הזמנה מאסטרס של 8 שחקנים ושחקניות בחסות וולוו, ובשיתוף איגוד הטניס ומרכזי הטניס והחינוך בישראל, כאשר מנהל התחרות היה יוני ארליך. השחקנים והשחקניות התחרו החל מיום שני בשיטת בתים ובסיום עלו שניים מכל בית אל חצי הגמר. סך הפרסים בתחרות היה 45 אלף שקלים, כאשר כל שחקן זכה בסכום כספי על כל ניצחון.

בגברים, לאחר כשעתיים ורבע של משחק, עידן לשם פרש במערכה השלישית מול ישי עוליאל בשל פציעה ברגלו. לשם ניצח 3:6 במערכה הראשונה, עוליאל הגיב עם 3:6 משלו בשנייה ובמצב של יתרון 0:1 לעוליאל במערכה השלישית, לשם נאלץ לסיים את חלקו. עוליאל ניצח בכל משחקיו בטורניר וזכה ב-6,500 שקלים, לשם קיבל 5,000 שקלים. דניאל צוקרמן סיים שלישי לאחר ניצחון 1:6 ו-4:6 על איגור סמילנסקי, שסיים רביעי.

בנשים, לינה גלושקו השיגה זכייה שישית ברציפות בארץ, לאחר שזכתה לאחרונה גם בארבע תחרויות סבב וולוו, כאשר גברה 3:6 ו-0:6 בגמר על ניקול חירין במפגש שני רצוף ביניהן בגמר. גלושקו, שגם ניצחה בכל משחקיה בטורניר, זכתה ב-6,500 שקלים בסך הכל, חירין תקבל 4,000 שקלים. שביט קמחי סיימה שלישית לאחר ניצחון 4:6 ו-5:7 על תמרה ברד יצחקי, שסיימה רביעית.