הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו. בחמש מערכות מותחות: מדבדב בחצי הגמר

אוסטרליה: המדורג 2 בעולם ביצע מהפך מול אוז'ה אליאסים. יפגוש את ציציפאס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.01.22 - 11:53

רבע הגמר אליפות אוסטרליה נמשך הבוקר (רביעי) עם שני קרבות ענקים בגברים. ספטנוס ציציפאס (4) דילג לשלב הבא עם 0:3 על יאניק סינר (10). במשחק המאוחר יותר, דניל מדבדב (2) ניצח 2:3 את פליקס אוז'ה אליאסים (9) באחד המשחקים הטובים של הטורניר.

דניל מדבדב - פליקס אוז'ה אליאסים 2:3
ברבע הגמר המאוחר יותר, שני הטניסאים נאבקו האחד בשני במשך חמש מערכות מותחות, כשהקנדי מצליח לנצח את השתיים הראשונות 6:7 ו-3:6 במה שהיה הנראה כמו הדחה מפתיעה של המדורג שני בעולם. עם זאת, כנגד הסיכויים, מדבדב הצליח להפוך את הקערה על פיה ולבסוף ניצח את המשחק, אחרי שלוש מערכות מורטות עצבים. הרוסי ניצח 6:7, 5:7, 4:6 ועלה לחצי הגמר, שם יפגוש את ציציפאס, למפגש בין המדורג שני למדורג רביעי.

סטפנוס ציציפאס - יאניק סינר 0:3
מנגד, ציציפאס, שכאמור יפגוש את מדבדב, לא התקשה במיוחד מול סינר. היווני לא שמט משחקון הגשה אחד לאורך כל ההתמודדות, כשבסופה ניצח 3:6, 4:6, 2:6 את האיטלקי.

במקביל, איגה שוויונטק התקשתה מעל למצופה מול קאיה קאנטי. האסטונית (115) הפתיעה את המדורגת 9 בעולם כשניצחה במערכה הראשונה 4:6, אך הפולנית התעשתה בשנייה וניצחה 6:7 בשובר שוויון. גם במערכה השלישית הדברים אל הלכו חלק לשוויונטק, ולמרות ששמטה שני משחקוני הגשה, הצליחה לצאת עם ידה על העליונה בדרך ל-3:6 ולמפגש מול דניאל קולינס (30), שגברה 0:2 על אליס קורנט.

צפו בתקציר>>>