הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נדאל: "אחד הרגעים המאושרים בקריירה שלי"

הספרדי חגג: "אתם לא יודעים כמה נלחמתי בשביל לזכות בגראנד סלאם נוסף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.01.22 - 16:40

תגיות: רפאל נדאל

נכנס להיסטוריה. רפאל נדאל חזר מהקבר היום (ראשון) וניצח 6:2, 7:6(5), 4:6, 4:6, 7:5 את דניל מדבדב כל הדרך לזכייה ה-21 בגראנד סלאם כאשר הפך לאליפות אוסטרליה הפתוחה. לאחר הזכייה, השור ממאיורקה דיבר בהרחבה על הקשיים בדרך.

נדאל אמר: "זה היה אחד המשחקים הכי גדולים שלי בקריירה וזה לא היה קורה בלי מדבדב. אני לא יודע מה להגיד. עבורי זה רגע עצום, פשוט מדהים, לא ידעתי אם אוכל לזכות בעוד גראנד סלאם והיום אני כאן עם הגביע הזה. אתם לא יודעים כמה נלחמתי בשביל להגיע לכאן, אני רוצה להודות לכם על כל התמיכה שקיבלתי מאז שהגעתי לאוסטרליה. אני רוצה להחמיא למדבדב. הוא היה יריב קשה מאוד, היו לו כמה הזדמנויות לנצח ואני בטוח שהוא יזכה בגביע הזה כמה פעמים בקריירה כי הוא שחקן מדהים".

הספרדי הוסיף: "זה אחד הרגעים הכי גדולים שהיו לי בקריירה, יחד עם התמיכה הענקית שקיבלתי כאן במשך שלושת השבועות האלה. אני אזכור אותה לכל החיים. אני לא יכול להודות מספיק לכל האנשים שהגיעו איתי, למשפחה ולצוות שלי. 18 החודשים האחרונים היו קשים, הייתם שם ברגעי השפל ועכשיו אנחנו חוגגים ביחד. אני לא רוצה לשכוח אף אחד, כל מי שהיה כאן הפך את זה לאפשרי. תודה למי שהצליחו לארגן את הטורניר, בעיקר בשנתיים האחרונות. זאת אולי הזכייה האחרונה שלי, אבל היא נתנה לי הרבה אנרגיה כדי להמשיך. אני לא יודע איך לשקף את ההרגשה שלי, אבל אעשה הכל כדי להמשיך לזכות בעתיד. תודה לכולם".

המפסיד דניל מדבדב החמיא ליריבו: "קשה להפסיד, אבל אני רוצה להחמיא לרפאל נדאל. מה שהוא עשה היום היה מדהים, זה הדהים אותנו. ניסיתי לשחק טניס לכל אורך המשחק, אחרי המשחק אני רק רוצה לשאול אותו אם הוא התעייף. הרמה הייתה גבוהה, נדאל העלה את הרמה אחרי שתי מערכות וזכה בגראנד סלאם ה-21. זה הרגיש כאילו הוא לא התעייף, אלוף מדהים.זה לא תמיד קל, אבל כל הכבוד. זה היה מדהים. כל הכבוד לך ולקבוצה שלך".

"אני רוצה להחמיא לצוות שלי שעבר איתי כמה רגעים קשים בטורניר. אני רוצה להחמיא לאשתי, התומכת הגדולה ביותר שלי. אני רוצה להודות לצוות שלי. אני אוהב את כולכם, את כל מי שנשאר לראות עד עכשיו. אני רוצה להודות לכם על התמיכה ומקווה להיות טוב יותר בפעם הבאה. נהדר לשחק טניס באוסטרליה, תמיד כיף לשחק כאן. זה היה אחד המשחקים הקשים, אני מקווה לחזור לכאן וגם לזכות בעתיד", הוסיף.