בדרך למדליה? שטילוב עלה לשני גמרים באליפות אירופה

המתעמל הישראלי, שזכה במדליות בשלוש אליפויות אירופה האחרונות, דורג במקום ה-6 בקרקע ובמקום ה-7 במתח. הגמרים ייערכו בשבת. מדבדב לא הצליח לעלות לגמרים במקצים שלו והודח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.04.13 - 18:17
שטילוב. אולי תהיה מדליה?
שטילוב. אולי תהיה מדליה?
תחילת כתבההוא שוב כאן: אלכס שטילוב פתח היום (רביעי) את הופעותיו באליפות אירופה בהתעמלות מכשירים ועשה זאת בהצלחה יתרה עם עליה לשני גמרים. הישראלי הבכיר על המזרן התחרה במקצי המוקדמות של הקרקע והמתח וסיים בשמיניה המובילה בשניהם. שטילוב הגיע שישי ושביעי בהתאמה, מה שהבטיח לו את צמד הכרטיסים. שני הגמרים יתקיימו בשבת.

שטילוב, שוויתר על ההשתתפות בקרב-רב, זכה בתרגיל הקרקע זכה לציון של 15.233 נקודות, שממקם אותו כאמור שישי. גם במתח, שטילוב נראה בדרך לגמר. המתעמל, שסיים שישי במשחקים האולימפיים, מדורג גם כאן במקום השלישי עם ציון כולל של 14.700.

חשוב להזכיר ששטילוב רשם לזכותו שלוש מדליות בכל שלוש אליפויות אירופה האחרונות שבהן השתתף (כסף ב-2011 וארד ב-2009 ו-2012) וכעת מנסה לחזור לתלם אחרי המיקום היחסית מאכזב בלונדון בקיץ האחרון.

גם אנדריי מדבדב התחרה בשני מכשירים. הישראלי בן ה-23 השיג ציון לא טוב של 13.100 נקודות בתרגיל הקרקע וכמובן לא יהיה בגמר. גם בקפיצות רשם מדבדב אכזבה, שכן הוא הוא סיים בציון של 14.366 נקודות, מה שלא הספיק לו להתברג בין 8 הטובים והוא סיים את חלקו באליפות.