שישי: גראנד פרי חולון. פינס: "התרגשות גדולה"

מאות מתעמלות אומנותיות, בהן גם אלופות עולם, יגיעו לתחרות היוקרתית. היו"ר יצא נגד משרד החוץ: "לא עזרו לנו, הסתדרנו לבד עם הוויזה. השביתה שלהם פגעת במדינה"

שירי אלג'ם  26.03.14 - 15:02
גם נטע ריבקין תהיה שם. גראנד פרי חולון יוצא לדרך
גם נטע ריבקין תהיה שם. גראנד פרי חולון יוצא לדרך
תחילת כתבה

גראנד פרי חולון בהתעמלות אומנותית ייצא לדרך ביום שישי הקרוב, ובעיר כבר נרשמת תכונה והתרגשות רבה. למעלה מ-250 מתעמלות מ-24 מדינות, ביניהן אלופות עולם, תגענה לתחרות הבינלאומית היוקרתית, שתהווה את התחרות האחרונה בסבב הגראנד פרי לפני אליפות אירופה בבאקו.

בקרב איגוד ההתעמלות ומארגני התחרות היה חשש כי שביתת עובדי משרד החוץ תפגע בהגעתן של מתעמלות מסוימות, אך בסופו של דבר נמסר כי כל מי שנרשמה לתחרות מגיעה. את ישראל תייצגנה המתעמלת הבכירה נטע ריבקין, ויקטוריה פילנובסקי ונטלי מנדלסון.

יו"ר איגוד ההתעמלות, אופיר פינס, התייחס לתחרות ואמר לאתר ערוץ הספורט: "יש הרגשה טובה מאוד, התרגשות גדולה. זהו גראנד פרי ראשון שלי כיו"ר האיגוד ואני מקווה שזה יעבור בהצלחה, שיהיו הישגים ספורטיביים ברמה גבוהה וכמובן שהקהל הישראלי שחובב את ההתעמלות יגיע לצפות".

על שביתת משרד החוץ יש לפינס לא מעט ביקורת. "משרד החוץ לא עזר לנו. הוא סרב לעזור לנו מול תשע קבוצות שהיו צריכות ויזה כדי להיכנס לארץ, והצלחנו להסתדר לבד ולעזור לקבוצות בהשגת הוויזה. עובדי משרד החוץ מתנהגים בחוסר אחריות משווע, השביתה מזיקה למדינת ישראל ואנחנו עושים את כל המאמצים כדי שהפגיעה בתחרות בעקבות השביתה תהיה מינימלית".