יציאת המתעמלות לאל' העולם בטורקיה - בספק

השב"כ הודיע שהמתיחות ביו המדינות עלול לגרום לכך שלא יאפשר לנבחרת להתחרות. יו"ר האיגוד: "להגיד 'לא לנסוע' זה הכי קל, צריך לראות איך מסדרים את זה שכן ניסע"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  20.08.14 - 19:49
ריבקין. תצא לאליפות העולם?
ריבקין. תצא לאליפות העולם?
תחילת כתבה

האם נבחרת ההתעמלות האומנותית תיעדר מאליפות העולם הקרובה בשל נסיבות פוליטיות? ההשתתפות הישראלית באליפות, שתתקיים בין ה-21 ל-28 בספטמבר בטורקיה, מוטלת כרגע בספק, זאת לאחר שהשב"כ פנה היום (רביעי) לאיגוד ההתעמלות והודיע כי מבחינתו עדיין לא ברור אם יאשר את נסיעת הבנות לטורקיה. סימן השאלה מעל הנבחרת נובע כמובן בעקבות המצב הביטחוני והמתיחות הגדולה ששוררת בין המדינות.

באליפות אמורות להשתתף בין היתר הנבחרת הקבוצתית, שזכתה במדליית ארד היסטורית בקרב רב באליפות אירופה לפני חודשיים, וכמובן נטע ריבקין, המתעמלת הבכירה של ישראל. ריבקין דורגה רביעית בקרב רב באליפות אירופה האחרונה ופספסה ב-0.05 נקודות את מדליית הארד.

"מאוד חשוב לנו שהנבחרת תצא לאליפות העולם, התחרות הזו היא מדרגה קריטית גם עבור הקריטריון האולימפי", ציין יו"ר איגוד ההתעמלות, אופיר פינס לאתר ערוץ הספורט, "צריכים לעשות כל מאמץ כדי שהבנות תצאנה לאליפות. אם המדינה רוצה לקחת אחריות אז שתגן עלינו. להגיד 'לא לנסוע' זה הכי קל, צריך לראות איך מסדרים את זה שכן ניסע. נקווה שנקבל תשובות חיוביות. בינתיים הבנות ממשיכות להתאמן כרגיל, נקווה שנצליח להוציא אותן ושישמרו על ההישגים שלהן".