הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הוועד האולימפי ימשיך לקבל חסות משופרסל

הסכם שיתוף הפעולה מטוקיו יימשך בפריז 2024. יעל ארד: "החיבור הוא עוגן"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  05.07.22 - 12:20

הוועד האולימפי בישראל וחברת שופרסל ערכו היום (שלישי) זאת מסיבת עיתונאים חגיגית בה הוכרז על המשך שיתוף הפעולה בין הצדדים גם למשחקים האולימפיים בפריז ב-2024. את האירוע הנחתה אנה ארונוב ובהשתתפות של יו"ר הוועד האולימפי הישראלי יעל ארד ומנכ"ל קבוצת שופרסל עופר בלוך.

יו"ר הוועד האולימפי יעל ארד אמרה: "אני רואה בחיבור עם קבוצת שופרסל ממשחקי טוקיו לפריז עוגן חשוב מאוד ליכולת שלנו לתרגם את החלום האולימפי להצלחות בזירה הבינלאומית. בזכות שיתופי הפעולה המסחריים, הוועד האולימפי בישראל יכול להגדיל את התמיכה בספורטאי הסגלים האולימפיים, במעטפת הרפואית-מדעית, בתמיכה בצוותים המקצועיים ובטיפוח הנוער ההישגי".

עופר בלוך, מנכ"ל קבוצת שופרסל, הוסיף: "שופרסל גאה לתמוך בספורטאים ישראלים מובילים ומבטיחים, המהווים דוגמה ומופת למסירות, התמדה ונחישות. אנו מקווים כי תמיכתנו תאפשר להם להתמקד באימונים ולהביא כבוד וגאווה למדינת ישראל. בהצלחה רבה לכל ספורטאיות וספורטאי המשלחת הישראלית לפריז 2024".

בהמשך לתמיכה במשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020, שופרסל תעניק חסות למשלחת גם במשחקים האולימפיים שיתקיימו בפריז 2024. במסגרת ההסכם, החברה תעניק חסות לוועד האולימפי בישראל על מנת לסייע למשלחות הישראליות וללוות את הספורטאיות והספורטאים להישגים.

בנוסף לכך, שופרסל הכריזה על חמשת הספורטאים שיזכו לחסות אישית, במסגרתה כל ספורטאי יקבל מלגה חודשית בשנתיים הקרובות: דריה אטמנוב, תמנע נלסון לוי, נמרוד קריביצקי, בלסינג אפריפה ואנסטסיה גורבנקו. באירוע ההכרזה השתתפו יו"ר שופרסל איציק אברכהו, מנכ"ל שופרסל עופר בלוך, יו"ר הועד האולימפי בישראל יעל ארד ומנכ"ל הוועד האולימפי בישראל גילי לוסטיג.