מהיום אימרו: מ.ס אשדוד, גם בכדורסל נשים

ג'קי בן זקן סיפח למועדון הכדורגל את קבוצת הנשים: "ניצור זהות בעיר"

זיו אברג'יל  11.09.13 - 11:53
בן זקן. אשדוד עושה עוד צעד קדימה
בן זקן. אשדוד עושה עוד צעד קדימה
תחילת כתבהעכשיו זה רשמי: החל מעונת המשחקים הקרובה תיקרא קבוצת כדורסל הנשים של אשדוד מ.ס. אשדוד והיא תשחק באדום-צהוב. השינוי הגיע בעקבות החלטה לשיתוף פעולה מלא בין מועדון הכדורסל למקבילו מהכדורגל, שפתח לא מכבר את העונה ה-14 שלו בליגת העל. בפגישה שקיימה השבוע יו"ר קבוצת הכדורסל, טלי קריאף, עם ג'קי בן זקן, הוחלט כי שני המועדונים יעבדו מיידית בסינכרון מלא.

שיתוף הפעולה יתבטא בשלב הראשון בשימוש משותף במתקני הספורט השונים ואף במתן הטבות משותפות לאוהדים. "המדיניות שלנו מאז ומעולם הייתה להשקיע בתשתיות הספורט המקומיות, מחלקות הנוער והאקדמיה", אמר בן זקן, "ואחרי מכירת ניר ביטון נפלה בחלקנו ההזדמנות להמשיך ולהשקיע בספורט המקומי. תוך כדי תנועה נלמד על המקומות בהם יש יותר מן המשותף ושם ניתן דגשים".

"כל מועדון ספורט גדול באירופה מתהדר בקבוצת כדורגל, כדורסל ואף כדוריד או כדורעף, ולשם בדיוק אנחנו שואפים", הוסיף בן זקן. "אנחנו רוצים ליצור זהות בין קבוצות הספורט באשדוד לבין האוהדים, והשלב הראשון הוא איגוד כל הקבוצות הבכירות תחת אותו שם, אותם צבעים ואותו סמל. לא מדובר כאן באיזו המצאה פרטית שלי או במהלך שאינו שגרתי בעולם הספורט, אלא יש כאן מודלים שהוכיחו את עצמם ברמה האירופית ואין שום סיבה שלא ניישם אותם כאן באשדוד. המותג של מ.ס. אשדוד צריך לאגד בתוכו את כל קבוצות הספורט הבכירות בעיר, ואני מאמין שנוכל להשלים את המהלך הזה בעתיד הקרוב".

קרית הספורט החדשה הנמצאת בשלבי תכנון מתקדמים, עתידה לקום על שטח של כ-400 דונם בסמוך לנחל לכיש ותכלול אצטדיון כדורגל חדש ומפואר, אולם ספורט רב תכליתי מודרני ומתחמי אימונים בנוסף לספורטק גדול שיהיה פתוח להנאת תושבי העיר, אך גולת הכותרת של קרית הספורט היא האקדמיה שתעתיק את מושבה לשם ותוכל לגדל ולחנך עשרות סופרטאים בו זמנית מענפים שונים.