הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תראה המשכיות? מכבי ר''ג תתארח אצל רמה''ש

הקבוצה של אוהד גל תקיים טקס הוקרה לאורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.22 - 14:06
איך תשתלב ג'ונס בקבוצתו של אוהד גל? (קרדיט: מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)
איך תשתלב ג'ונס בקבוצתו של אוהד גל? (קרדיט: מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

מחר (שישי) יתקיים משחק בודד במסגרת המחזור ה-17 של ליגת העל לנשים בכדורסל, בו תארח את אס. רמה''ש את האלופה ומחזיקת הגביע, מכבי ר''ג (11:45, 5PLUS). האלופה תקווה שתצליח להישאר לייצר המשכיות, לאחר הניצחון על מכבי אשדוד במחזור האחרון, וצפויה לעמוד להתמודדות לא פשוטה של רמה''ש, שקיבלה חיזוק זר לסגל בדמותה של הפורוורדית א'נדיה ג'ונס. שעה לפני פתיחת משחק הליגה יתקיים אירוע הוקרה לכבוד שתיים מהדמויות החשובות בא.ס רמה''ש לדורותיה, אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ.

השתיים הקימו את א.ס רמה''ש יחדיו בשנת ב-1987, כאשר 12 שנה לאחר מכן זכתה הקבוצה באליפות המדינה ובגביע המדינה בפעם הראשונה. באותה שנה היסטורית אוסטפלד ואוסטרוביץ' רשמו הישג שיא של לכדורסל הנשים לאותה עת -  הופעה בגמר גביע רונקטי לנשים בכדורסל.

במרבית השנים בהן הובילו אוסטפלד ואוסטרוביץ את המועדון שימשה אוסטפלד כמאמנת הקבוצה ותחת הדרכתה הקבוצה קטפה 6 אליפויות ו-6 גביעי המדינה, וב-2005 נבחרה אורנה אוסטפלד על ידי הוועד האולימפי הבינלאומי לאשה המשפיעה ביותר בספורט הנשים באירופה. לצד הפעילות ההישגית על הפארקט נרשמו בפרקי ימי כדורסל הנשים בישראל הישגים ניהוליים משמעותיים בעולמות השיוויון המגדרי שאוסטפלד ואוסטרוביץ' חתומים עליהם.

הפסקת המשחק יתקיים משחק ראווה בהשתתפות שחקניות המועדון לדורותיו: לימור מזרחי, ליעד סואץ, אורלי קסטן, לירון כהן, תמר מעוז אורנית שוורץ ועוד.