הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: דניאלה ראובן מונתה למאמנת רמה''ש

אלי רבי שיבח את המינוי החדש: "שייכת לרמות הגבוהות של כדורסל הנשים"

איתי קאשי
איתי קאשי  29.03.22 - 10:29
נכנסת לנעליו של רבי. ראובן (קרדיט: א.ס רמה''ש)
נכנסת לנעליו של רבי. ראובן (קרדיט: א.ס רמה''ש)

מועדון כדורסל הנשים א.ס. רמה''ש הודיע הבוקר (שלישי) על מינויה של דניאלה ראובן למאמנת הקבוצה בעונת המשחקים הקרובה 2023/2022. עבור ראובן מדובר בעונה שנייה כמאמנת ראשית בליגת העל לנשים בכדורסל, אחרי שבעונה הנוכחית אימנה את היורדת הטרייה, אליצור ת"א.

ראובן (32) שימשה בעברה כמאמנת בנבחרות הצעירות של ישראל, והובילה לפני שתי עונות את הפועל כפר סבא לגמר הפלייאוף בליגה הלאומית, ואף והוכתרה כמאמנת העונה. אל דניאלה ראובן יצטרף עוזר המאמן שלה בשלוש השנים האחרונות שי לב. החתימה של ראובן ברמה''ש יניב שיתוף פעולה נוסף בינה לבין מנהל המועדון, אלי רבי. ראובן הייתה בעבר עוזרת של המאמן הוותיק באליצור רמלה, במשך שתי עונות, כאשר בעונת 2019/2018 זכתה הקבוצה בתואר הכפול: אליפות וגביע המדינה. ראובן תגיע למועדון לאחר עונה מאכזבת של המועדון, שאמנם הגיע לשלב הפלייאוף העליון, אך לא היווה פקטור בתחרות על הכרטיס לחצי הגמר, ולפני מספר שבועות במועדון החליטו להיפרד מאוהד גל, שהיה האיש על הקווים בעונה החולפת.

ראובן מגיע למועדון המעוטר אחרי שנה לא פשוטה כלל, שבה עמדה על הקווים של אליצור ת''א, שלפני כמה שבועות סיימה את חלקה לעונה הנוכחית עם ירידה חזרה לליגה הלאומית. ראובן מסרה לאחר החתימה: "אני נרגשת מאד על הבחירה בי כמאמנת א.ס. רמת השרון. זאת ההזדמנות שלי להודות לאליצור ת"א על העונה החולפת. אני מאוד רעבה להצליח עם רמת השרון - מועדון הפאר הזה של הכדורסל הישראלי. אין לי ספק שרמת השרון צריכה ויכולה להיאבק על כל התארים. שיתוף הפעולה הקודם שלי עם אלי רבי על הקווים בצוות המקצועי הסתיים בדאבל ועכשיו כמאמנת הראשית אשאף להצעיד את המועדון הזה הכי גבוה שאפשר".

רבי עצמו, שעמד על הקווים מספר משחקים לאחר עזיבתו של אוהד גל, הוסיף במעמד: "אנו שמחים על מינוייה של דניאלה, שכן חזון המועדון לשנים הקרובות מוכר לה היטב והיא הדמות המתאימה ביותר להגשימו, יחד עם הצוות המקצועי והניהולי במועדון. דניאלה הוכיחה לא פעם, שהיא משתייכת לרמות הגבוהות של מאמני כדורסל הנשים בישראל ואני בטוח, שיחד עם ניסיון העבר המשותף שלנו, נצליח להגשים את מטרות הקבוצה.. מינוי חשוב הוא צירופו של שי לב לצוות הניהולי מקצועי, אשר יחד עם הידע והניסיון שצבר במשך השנים יהווה נדבך חשוב נוסף בכוח האדם שיוביל את המועדון".