הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מה שהיה לא מעניין, באות לתת הכול"

אייזנר ורמלה רוצות להשוות את ל-2:2, אשדוד רחוקה ניצחון מאליפות שביעית

איתי קאשי
איתי קאשי  17.04.22 - 18:22

(קרדיט: מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)
ארבע שנים אחרי שחגגה את האליפות השישית והאחרונה שלה עד כה, תוכל מחר (שני) מכבי בנות אשדוד לשים חותמת על אליפות שביעית בתולדות המועדון. הקבוצה הדרומית תצא למשחק חוץ מול אליצור רמלה במסגרת סדרת גמר הפלייאוף בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל. בתקווה לעלות ל-1:3 ולהכריע את הקרב האחרון של עונת 21/22 (18:30, 5PLUS).

רמלה, תגיע מחר להתמדדות לאחר ההפסד 69:55 במשחק האחרון, וכרגע לא ידוע האם אליסה בארון, שנפצעה בתחילת אותו משחק, תהיה כשירה. גילי אייזנר, הגארדית בת ה-20 של הפיינליסטית הסבירה שלמרות שהרמלאיות מגיעות עם הגב אל הקיר, אין להן שום רגשי נחיתות לקראת המפגש המכריע: "זה משחק על כל הקופה ואנחנו הולכות לתת הכול. מה שהיה היה, וזה לא מעניין אותנו. כרגע אנחנו מתרכזות במה שאנחנו צריכות לעשות, ובלחזור להציג את הכדורסל הרגיל שלנו".

עבור אייזנר, מדובר בהזדמנות לזכות בתואר ראשון בקריירת הבוגרות שלה: "כל שחקנית רוצה להגיע למעמד הזה, ואני שמחה שאני נמצאת בו, אבל קודם חשוב נעבור את המשחק. אנחנו חייבות להיות הרבה יותר אגרסיביות ממה שהיינו במשחק השלישי, כדי באמת להגיע למשחק חמישי. אני מאוד רוצה להביא את התואר הזה חזרה למועדון, וחזרה לאוהדים שתומכים בנו".

אשדוד הצליחה להוכיח את הכוח המנטלי שלה בכך שהצליחה להתגבר על התבוסה 85:55 במשחק השני ברמלה, ולחזור להראות את הדומיננטיות שיש לה, כדי להשיב לעצמה את היתרון בסדרה. עבור הקבוצה הדרומית ניצחון מחר יכול לחזק את המורשת של הקבוצה בכדורסל הישראלי, לקבע את מעמדה בתור הקבוצה הבכירה בישראל בעשור האחרון (כל שש האליפויות הקודמות נרשמו בעשור האחרון).