הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אייזנברג: "אני שבע רצון מהכישרון שיש"

מאמן הנערות אופטימי לקראת תחילת האימונים לאל' אירופה: "מרגיש שינוי"

איתי קאשי
איתי קאשי  16.05.22 - 21:26
(קרדיט: FIBA)
(קרדיט: FIBA)

נבחרת הנערות תחל מחר (שלישי) את סדרת האימונים שלה לקראת אליפות אירופה לדרג א' שצפויה להתקיים בין ה-6 ל-14 באוגוסט בכרתים, יוון. הבנות בכחול לבן יערכו שתי מחנות אימונים בוינגייט וטורניר הכנה בצ'כיה בכדי להתכונן לבית הקשה אליו שובצו, שבמסגרתו יפגשו את צרפת, גרמניה, ובלארוס.

מי שיאמן את הנבחרת הוא רועי אייזנברג, שיעמוד על הקווים  כמאמן הנערות בפעם הרביעית בקריירה. בשלב זה, זומנו 32 שחקניות לשלב הראשוני, מתוכן ייבחרו 12 הבכירות, ו-12 שחקניות נוספות צפויות לקחת חלק בטורניר המכביה, שיתקיים בתאריכים מקבילים בקיץ. אייזנברג לא צפוי להתחיל לעבוד מחר עם הסגל המלא, שכן חלק מהשחקניות עדיין משחקות עם קבוצותיהן, בשלבים האחרונים לעונת 22/21.

מאמן חולון בעונה האחרונה היה אופטימי במיוחד לקראת התחרות הקרובה: "אני שבע רצון מהכישרון שיש. סיפר אייזנברג, "זה מרגיש שיש פה שינוי חיובי, בזכות העובדה שיש מאסה של שחקניות שיכולות לשחק בנבחרת, וזה לא היה ככה בשנים קודמות. אי אפשר להתעלם מזה שיש בעיה בגובה, אבל אנחנו נדע להתמודד עם החסרונות, ומעבר לזה אני מאמין שיש פה שחקניות שיוכלו להיות חלק משמעותי בליגת העל בשנים הקרובות".