הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא עוצרת: חולון החתימה את קורטני הארט

שחקנית הרכש מחזיקה באזרחות בוסנית, ומגיעה לקדנציה שנייה בישראל

איתי קאשי
איתי קאשי  24.05.22 - 20:12

fiba

אחרי ההחתמות של ג'ני סימס ואלכס הארדן, אליצור חולון הודיעה היום (שלישי) על חיזוק זר נוסף לשורות הקבוצה - קורטני הארט. הכדורסלנית בת ה-32 מגיעה לאחר עונה מצוינת בגרוז'ו הפולנית, שם העמידה ממוצעים של 16.5 נק' ו-6 ריב' למשחק, ועבורה זו תהיה קדנציה שנייה בישראל, שכן בעונת 13/12 שיחקה במדי אליצור נתניה.

בשנת 2012 נבחרה הארט (1.85 מ') בדראפט ה-WNBA ע״י אינדיאנה, אחרי שסיימה את עונתה האחרונה במכללת וירג׳יניה עם ממוצעים מרשימים מאוד של 22.3 נקודות למשחק ו13.1 ריבאונדים למשחק. את הקריירה האירופית שלה החלה בישראל, כאשר באותה עונה סיימה כמלכת הסלים של הליגה הישראלית. משם עברה הארט לשחק  מספר עונות בליגה הצרפתית החזקה במדי ניס, מונפליה ומונדוויל, ובהמשך במספר קבוצות בפולין.

מנחם וידהורן, יו״ר חולון, מסר לאחר החתימה: "אחרי הצטרפותן של אלכס הארדן וג׳ני סימס היה חשוב לנו לצרף עוד שחקנית איכותית עם נסיון אירופי בליגות מצוינות כמו צרפת ופולין. קורטני כבר הוכיחה את עצמה בישראל, מה גם שהיא מחזיקה באזרחות בוסנית, ומאפשרת לנו לשחק עם אותו סגל גם בליגה הישראלית וגם ביורוקאפ". הארט עצמה הגיבה למעבר המצופה: ״אני שמחה לחזור לישראל ולאליצור חולון , ורוצה לעזור לקבוצה להתמודד על כל התארים״.