הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חוזרת הביתה: דניאל רבר תחתום בחולון

הפורוורדית לא תמשיך ברומניה. ברמלה זועמים על השחקנית שסיכמה איתם תנאים

איתי קאשי
איתי קאשי  22.06.22 - 15:22

קרדיט: מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל

פרסום ראשון: אחרי חצי שנה ברומניה, דניאל רבר שבה לישראל ולקבוצה בה שיחקה לפני שעזבה לאירופה באמצע העונה החולפת, אליצור חולון. הפורוורדית בת ה-25, שנמצאת בימים אלה עם נבחרת ה-3X3 באליפות העולם בבלגיה קיוותה להמשיך ברומניה, אך לאחר שספאנטו ג'אורג'ה החליטה למשוך את הצעת, החליטה לשחק בישראל.

אך הסיפור של רבר מתברר להיות מעט יותר מסובך. הישראלית הבינלאומית הייתה מעוניינת להמשיך באירופה, ועל פי פרסומים מוקדמים, הייתה אמורה להאריך חוזה בספאנטו ג'אורג'ה, הקבוצה בה שיחקה בחצי שנה האחרונה. רבר וסוכנה, רוני לופו היה בטוחים שהרומנים מעוניינים להמשיך עם רבר במועדון, אך לבסוף התבררו כי הרצון להמשך התקשרות היה חד צדדי. מהרגע שרבר הבינה שלא תמשיך ברומניה, החלה בשיחות עם מועדונים בישראל.

מי שהגישה הצעה על השולחן הייתה אליצור רמלה, שלטענת האנשים במועדון, כבר הגיעו להסכם תנאים עם השחקנית, ורבר הפרה את ההסכם שנרקם בין הצדדים.

האלופה מתכוונת להגיש תביעה לבוררות כנגד רבר, ומטעם הנהלת המועדון נמסר: "אין ספק שמדובר בהתנהגות לא ראויה מצד השחקנית וסוכנה, רוני לופו, שהוביל מהלך בניגוד לאתיקה המקצועית של סוכן. הוא שכנע את רבר לבטל את ההסכם שסוכם בנינו בעל פה והחתים אותה בחולון. בעקבות כך, החלטנו לא לעבוד יותר עם לופו שגרם לנו נזק ,ואף בכמה מקרים השנה חיבל בהחתמת שחקניות לקבוצה".

סוכנה של רבר לא נשאר חייב, והגיב לטענות רמלה: "כל קשר בין העובדות ומה שקרה, לבין מה שאנשי אליצור רמלה כתבו הוא בלשון המעטה שקר גס. זה ניסיון לפגוע בשמה הטוב של דניאל ובשמי כאיש מקצוע, כשיש אמת אחת, וכל השאר הוא ניסיון עלוב לייצר עובדות לא נכונות ולשקר. צר לי על הניסיון הנפסד למצוא בי את האשם לכך ששחקניות נבחרת ישראל המשחקות בליגת העל בחרו שלא לשחק ברמלה, מטעמים כאלה ואחרים. במקום לטעון כנגדי טענות הזויות שבינן ובין המציאות אין ולו כלום, טוב היו עושים קברניטי הקבוצה באם היו שואלים את עצמם מדוע שחקניות העדיפו לשחק בפחות כסף במקומות אחרים. האמת ידועה היטב לשחקניות עצמן, לי ויותר מכל לבעלי התפקיד בקבוצת אליצור רמלה".