הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ממשיכה בצהוב: טל סהר האריכה חוזה באשדוד

החתמות נוספות: אופיר אליהו תמשיך לעונה שנייה באליצור רמלה

איתי קאשי
איתי קאשי  28.06.22 - 12:15

קרדיט: מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל

מכבי אשדוד ממשיכה לשמור על שלד הקבוצה הנוכחית, כשהיום (שלישי) הודיעה על הארכת חוזה של האמריקנית-ישראלית, טל סהר, לעונה נוספת במדי הקבוצה. הפורוורדית בת ה-25 סיימה את העונה החולפת עם ממוצעים של 8.2 נקודות ו-4 ריבאונדים למשחק, ועונת 23/22 תהיה השנייה שלה במדי סגנית האלופה.

בהודעה שיצאה ברשתות נכתב: "החלטתי לחתום באשדוד בגלל שאני אוהבת את המועדון ומרגישה שיש לנו עניינים שאנחנו צריכים לסגור", סיפרה סהר ביחס לאובדן האליפות בעקבות לאליצור רמלה בעונה האחרונה, "יש לי ביטחון בקבוצה שהרכיבו כאן, ובפוטנציאל שיש לנו בליגה וביורוקאפ".

מנכ''ל הקבוצה, אורי בן סימון, הוסיף: "זו היתה החתמה קלה עבור המועדון. סהר שחקנית עם קליעה מדהימה, נטולת אגו, עלתה בעונה החולפת מהספסל וניצחה משחקים. עם עבודה קשה היא תיהיה מהשחקניות המובילות בליגה״.

ובאשר להחתמות נוספות היום, אליצור רמלה הודיעה על הארכת החוזה של אופיר אליהו בקבוצה. מאמנת רמלה, שירה העליון, מסרה לאחר החתימה: "אנחנו שמחים מאוד שאופיר ממשיכה אתנו לעונה שנייה, אנחנו מאוד אוהבים אותה. אופיר מצטרפת לאליסה בארון שממשיכה איתנו לעונה שלישית, ואנחנו רוצים לשמור על המשכיות במועדון".