הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו במכבי חוגגת. רוט: זו טעות להניח שכל תואר פה מובן מאליו

הצהובים לקחו את הגביע ה-40 בתולדותיהם עם 68:76 על חיפה, הרכז התרגש במיוחד מהתואר הראשון שלו בקבוצה: "שנים שלא שתיתי שמפניה, כנראה שזה משפיע עליי". גיא גודס: "צריך לתת את הקרדיט לחבר'ה, לא כולם חוו לחץ כזה"

רועי גלדסטון  08.02.13 - 08:34

40 זה מספר מיוחד לעם היהודי, אבל אמש (חמישי) מכבי תל אביב לקחה שליטה על המספר הזה רק לעצמה. הצהובים זכו בגביע המדינה בפעם ה-40 בתולדותיהם, אחרי ניצחון קשה וצמוד מול מכבי חיפה, 68:76. לאחר המשחק, כמיטב המסורת, הקבוצה הגיעה למסעדת 206 וחגגה את הניצחון ביחד עם האוהדים.

מורן רוט התרגש במיוחד מהתואר הראשון שלו במכבי ת"א: "אתה יודע כמה שנים לא שתיתי שמפניה, מאז התואר האחרון שלי? כנראה שזה משפיע עליי. וואו. כשאתה מחוץ למכבי אתה חושב שזה מובן מאליו, אבל כשאתה רואה את ההתרגשות של הקהל ושל השחקנים בחדר ההלבשה, אתה מבין שאתה עובד קשה בשביל כל תואר".

"ידענו שחיפה יתנו פייט רציני", סיפר הגארד, "הם דיברו הרבה ואנחנו שתקנו, כל השנה אנחנו מדברים על המגרש. הקהל מאוד מחובר אליי, אני לא משחק הרבה אבל בדקות שאני נמצא אני נותן מעצמי".

שון ג'יימס המאושר סיפר: "קשה לנו ביורוליג, אז הניצחון הזה היה מאוד חשוב לנו. אנחנו תמיד מאמינים בעצמנו וההכרה לזכות בתואר נותנת רוח גבית. למכבי יש הרבה תארים אבל זה לא אומר שזה קל. אנו נלחמים על כל תואר וכל משחק, מבחוץ זה נראה קל אבל כל אחד רוצה לקחת תארים ממכבי והראנו שאנחנו לא נותנים את זה".

גיא גודס אמר: "הפציעה של ליאור אולי הפרה את יחסי הכוחות וכולם אמרו את זה, אבל צריך לתת את הקרדיט לחבר'ה האלה. בלי ניסיון, לא חוו את הלחץ הזה, הם באו ושיחקו".

עוזר המאמן הוסיף והחמיא ליריבה: "צריך לתת הרבה קרדיט לחיפה, יודעת מה החוזק שלה והיא קבוצה טובה, אבל ידענו להתמודד עם הדומיננטיות הפיזית שלה. הצלחנו לעשות את המהפך כשהם כבר היו ביתרון 4, הכי חשוב שניצחנו".