ארז אדלשטיין: "ניצחנו את הקבוצה הכי טובה בארץ"

מאמן הפועל ת"א חגג עליה לחצי הגמר עם 71:83 ענק על הפועל ירושלים: "שמח על התצוגה ההגנתית שלנו". גרינברג: "נלמד לשחק מול הגנה לוחצת כזו"

זיו אברג'יל  26.12.13 - 21:44
תחילת כתבה

אולי כדאי לשפשף היטב את העיניים ולהתחיל להאמין לזה. הפועל ת"א, שרשמה 4 ניצחונות ב-5 משחקי הליגה האחרונים שלה, ממשיכה בקצב המטורף והיום (חמישי) היא הדיחה את הפועל ירושלים ברבע גמר גביע המדינה עם 71:83 ענק בהדר יוסף. אם מישהו חשב שהקבוצה מעיר הבירה תטייל בדרך לחצי הגמר, הגיע ארז אדלשטיין וסתם כמה פיות.

"אני כל כך שמח, אני כל הזמן מטיף לשני משחקים בשבוע", אמר מאמן הפועל ת"א בסיום, "זה עושה את הפועל תל אביב חדה. ממשחק למשחק אנחנו יותר ויותר טובים וזה מאוד משמח אותי. החבר'ה שלנו חדים ובפוקוס, יש הרבה אנרגיות. אני מאושר. לתת תצוגה הגנתית כזו ולעצור את הפועל ירושלים עם הכלים ההתקפיים שיש לה, ראיתי אותם מול קרשיאקה ומכבי, הם תמיד קולעים. קשה לדעת את מי לעצור ואנחנו עשינו את זה. כל כך שמח על התצוגה ההגנתית שלנו".

"הפועל ירושלים? כולם אמרו שהיא הקבוצה מספר אחת בארץ לפני השבועות האחרונים", המשיך אדלשטיין, "קיבלנו את הקבוצה הכי טובה בארץ וניצחנו אותה. לפני חמישה ימים ניצחנו את נס ציונה".

מאמן הפועל י-ם, בראד גרינברג אמר בסיום: "זה היה משחק מאוד פיזי, צריך לתת את הקרדיט להפועל תל אביב שהייתה טובה יותר מאיתנו, שיחקה יותר חזק בהגנה. הם הצליחו לשמור על היתרון שלהם לאורך כל המשחק. היינו קרובים, אבל הם היו עדיפים. לא שיחקנו היום טוב כמו שהיינו צריכים לשחק, אנחנו צריכים לדעת לשחק מול הגנה לוחצת כזו".