לימונד: "חייבים להיפרד מהדר יוסף עם העפלה"

הפועל ת"א מחכה לנס ציונה בגביע, אחרי טקס החנוכה של הבית החדש

רועי גלדסטון  23.12.14 - 17:10
תחילת כתבה

הפועל תל אביב תארח את נס ציונה ברביעי (20:50) במסגרת שמינית גמר גביע המדינה למשחק שיהיה האחרון בהחלט בהדר יוסף לפני המעבר לבית החדש באולם שבמתחם הדרייב אין.

"זה משחק מרגש ורגע היסטורי להפועל ת"א, משחק אחרון בהדר יוסף, אבן דרך חשובה לקראת המעבר לבית החדש שלנו", אמר רביב לימונד. "אני לא יכול כבר לחכות לראות את הקהל נפרד מהאולם הזה, ואנחנו מבחינתו חייבים להיפרד כמו שצריך עם ניצחון והעפלה לרבע הגמר, אפילו שמדובר במשחק קשה נגד קבוצה מצוינת".

ברביעי בבוקר (11:30) יתקיים טקס חנוכת היכל הספורט העירוני החדש במעמד ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי וחבר המועצה ומחזיק תיק הספורט, אלון סולר. מלבד הפועל ת"א, האולם, שנבנה במימון עירוני מלא ויתופעל וינוהל על ידי חברת היכלי הספורט, ישמש אכסניה לאירועי ספורט בין-לאומיים, לפעילות של נבחרות ישראל ואגודות בענפי הספורט השונים כמו גם למופעי תרבות, הופעות וכנסים.
 
היכל הספורט החדש, שנבנה על מתחם הדרייב אין המיתולוגי, מכיל 3,400 מקומות ישיבה ושטחו מתפרש על פני 6,600 מ"ר בנויים ולצדם שטח פתוח של כ-10,000 מ"ר נוספים. המתקן מכיל ארבעה חדרי הלבשה המותאמים ל-20 שחקנים, חדר כושר, חדרי שופטים, חדר עיתונאים וחדר אירוח VIP.
 
שחקני הפועל ת"א הגיעו לבית החולים "מאיר" בכפר סבא וחילקו סופגניות לילדים המאושפזים במחלקות השונות.