עודד קטש: "חזרנו מבור גדול, היה חסר לנו שקט נפשי"

מאמן הפועל תל אביב וקבוצתו הודחו בדרבי דרמטי. "גאה בדרך בה שיחקנו באחד המגרשים הכי קשים באירופה"

רועי גלדסטון  27.12.14 - 21:55
תחילת כתבה

זה כמעט היה קאמבק מהאגדות. הפועל תל אביב כבר פיגרה 17 הפרש בדרבי מול מכבי ברבע גמר הגביע, אך בסופו של דבר הפסידה הערב (שבת) 73:71 לאלופת אירופה, אחרי דרמה גדולה בדקות הסיום. בליגה, כזכור, זה נגמר בניצחון מוחץ של האדומים, הפעם הם לא הצליחו לשחזר את מה שעשו לפני 28 שנים: להדיח את הצהובים.

"אם רק היה לנו יותר שקט נפשי...", סיכם במשפט עודד קטש את תחושותיו אחרי ההפסד של קבוצתו. "היה חסר לנו קצת יותר ריכוז בשלבים המוקדמים של המשחק. חזרנו מבור גדול, אבל לא שיחקנו משחק טוב התקפית והיה ברור שמכבי תלחץ אותנו. אני מאוד גאה בשחקנים".

"אנחנו מאוד גאים בדרך בה שיחקנו בשני המשחקים באחד המגרשים הכי קשים באירופה", המשיך מאמן הפועל תל אביב. "הוכחנו לעצמנו שכשאנחנו מגיעים מוכנים ומרוכזים, אנחנו מתמודדים עם כל קבוצה".

על הזריקה הלא מוצלחת של דוראנד סקוט בסיום אמר קטש: "רביב לימונד לא היה (יצא ב-5 עבירות) וידענו שילחצו את מוציאי הכדור האחרים. אלו כדורים של ניסיון ואין לי ספק שבעוד שנה-שנתיים הוא יגיע לזריקה טובה יותר. אני לא מאשים אותו, הוא נתן את כל הלב על המגרש".

מאמן הפועל התייחס גם למאזן הכוחות בליגה: "יש שתי קבוצות שמבחינת תקציבים עדיפות, אבל מבחינת סגלים קבוצות עשו שינויים, יש פה הרבה זרים צעירים וחדשים. בירושלים ומכבי יש זרים מנוסים שמכירים את הליגה, אבל היא מצטמצת והפערים קטנים".