בלאק ובריאנט מחוץ לסגל לירושלים. גם כספי ייעדר

שני הזרים לא נרשמו למפגש ברבע גמר הגביע. פורוורד מכבי ת"א חזר להתאמן, אבל עדיין לא החלים לחלוטין. ספרופולוס: "ניתן לו עוד כמה ימים לנוח". דורסי: "אנחנו קבוצת טופ"

עדי הרשליקוביץ' ועמרי מנהיים  24.11.19 - 19:05
תחילת כתבה

מכבי תל אביב והפועל ירושלים ייפגשו ביום שני (21:00) למשחק הכי גדול שיש לכדורסל הישראלי להציע, הפעם במסגרת רבע גמר הגביע. לאחר שני הפסדים רצופים במסגרת היורוליג, הצהובים ינסו לעלות שלב ולהתאושש על חשבון היריבה הגדולה, שבעצמה תגיע בכושר ירוד להתמודדות החמה.

מי שלא יהיו על הפרקט ביד אליהו הם טאריק בלאק ואלייז'ה בריאנט, שנותרו מחוץ לסגל של יאניס ספרופולוס. גם עומרי כספי ימשיך להיעדר, כאשר במקרה שלו מדובר עדיין באותה פציעה בברכו, והוא ערך רק אימון חלקי.

"עומרי עדיין מרגיש כאב, הוא מרגיש טוב יותר, אבל עדיין יש לו כאב בברך", הסביר המאמן היווני והוסיף: "ניתן לו עוד כמה ימים לנוח. עומרי הוא אחד מהשחקנים המובילים שלנו, הוא הראה כבר מה הוא יכול לעשות. אנחנו לומדים לשחק בלעדיו, אבל מקווים שהוא יחזור לשחק בקרוב. קלויארו? אין סיכוי שהוא יחזור לסגל".

על המשחק עצמו אמר ספרופולוס: "כל משחק הוא שונה, וזה משחק נוקאאוט. אנחנו מכירים אותם והם אותנו. צריך לשחק חכם, להוציא לפועל בהתקפה. העונה עוד ארוכה, והפסדים הם חלק מהעונה. נמשיך לעבוד קשה ונתכונן לכל משחק לגופו".

גם טיילר דורסי התייחס לשבוע שעבר על הצהובים ודיבר על משחק הגביע הצפוי: "ההפסדים לא משפיעים עלינו ואין הכנה מיוחדת. שיחקנו מולם פעמיים, אנחנו מכירים אותם. הגנתית היו לנו בעיות. יכלנו לשחק טוב יותר ונצטרך לשנות את זה השבוע. אנחנו בעצמנו קבוצת טופ. ההפסדים? אלו היו הדברים הקטנים, במיוחד במילאנו. זה היה 50-50, יכלנו לנצח. הייתה מחצית שנייה רעה מול ברצלונה".

ג'ייק כהן אמר: "מרגיש שאנחנו מכירים אותם והם מכירים אותנו. זה משחק שח-מט. נוקאאוט. תהיה התלהבות. זה משחק גדול בשבילנו, יהיה כיף. יש להם כלים טובים בהתקפה. הם משחקים בקצב נהדר, נצטרך להפריע. למדנו הרבה בשבוע האחרון, שיחקנו מול שתי קבוצות טובות בחוץ. יש לנו הרבה לאן להשתפר. עבור מכבי כל משחק הוא כמו גמר. אנחנו רגילים ללחץ ובאים לנצח".