טייק 2: ראשל"צ וי-ם יפגשו בחצי גמר הגביע

גם נס ציונה ונהריה יאבקו ביניהן. הפרטים והתגובות בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.12.19 - 18:50
תחילת כתבה

ללא מכבי ת"א והפועל חולון, שתיים משלוש הזוכות האחרונות, הגרלת חצאי גמר גביע המדינה יצאה הערב (שבת) לדרך במחצית המשחק בין עירוני נס ציונה ומכבי ראשל"צ. במוקד, הזוכה הטרייה, הפועל ירושלים, הוגרלה לשחזור גמר העונה שעברה מול הקבוצה מעיר היין, כאשר במקביל יילחמו עירוני נהריה והחבורה של נדב זילברשטיין על הכרטיס הנוסף.

ארבעת הפיינליסטיות ייפגשו לצמד המשחקים ב-10 בפברואר, באולמה הביתי של מכבי תל אביב, היכל מנורה מבטחים, שאף יארח את משחק הגמר. עבור נס ציונה או עירוני נהריה, זאת תהיה הופעה היסטורית במעמד הגמר, כאשר עבור ירושלים זה יהיה הגמר ה-14, אם תעלה כמובן, בעוד עבור ראשל"צ זה יהיה גמר רביעי אם וכאשר.

"זו הגרלה מעניינת", אמר יו"ר ראשל"צ, יצחק פרי לאחר ההגרלה. "צריך להתמודד עם ירושלים או בגמר או בחצי, אז נצטרך לעשות את העבודה. אנחנו נבוא מוכנים, נשתדל לתת פייט. זו קבוצה מהבכירות בכדורסל הישראלי ובאירופה. אני מאמין שנעשה את העבודה".

בצד של נס ציונה התלהבו קצת יותר, כאשר מיד לאחר הוצאת הפתק של ירושלים האולם בלב המושבה געש. "מה שבא ברוך הבא, אבל אנחנו שמחים", יניב מזרחי, יו"ר נס ציונה. "זה לא אומר שניצחנו, אבל היה ברור את מי לא רוצים לקבל. כל נס ציונה בטירוף סביב זה, יהיה משחק מעניין".