קטש: "המשחק הכי טוב שלנו העונה בהגנה"

מאמן ירושלים אחרי עליית השלב בגביע. חצי הגמר יידחה?

רועי כהן
רועי כהן  05.01.21 - 06:46
תחילת כתבה

(צילום התמונה: עודד קרני, באדיבות איגוד הכדורסל)

בהפועל ירושלים ידעו שמשחק רבע גמר הגביע נגד הפועל גלבוע/גליל הוא מוקש לא קטן, גם בגלל היכולת הרעה לאחרונה וגם בגלל שגלבוע בנתה העונה קבוצה מסוכנת מאוד. למרות משחק לא גדול שלה, ירושלים הצליחה להתעלות עם הגב אל הקיר ולבסוף לנצח בצורה די משכנעת (65:80), הרבה בזכות ג'ייקובן בראון, שהוכיח בפעם המי יודע כמה, את חשיבותו לקבוצה.

"שיחקנו נגד קבוצה מצוינת ומאומנת מדהים", אמר עודד קטש לאחר שהשיג את הכרטיס לחצי גמר הגביע, והוסיף: "אהבתי את איך ששמרנו ואני גאה בשחקנים. באנו חבולים ופצועים עם הרבה שחקנים שמשחקים יותר מדי דקות. אני חושב שזו הייתה ההופעה ההגנתית הכי טובה שלנו העונה".

טיישון תומאס, שהצטיין עם 24 נקודות, סיפר: "ידענו שגלבוע קבוצה טובה, וידענו שנצטרך להיות סבלניים עד שהריצה שלנו תגיע. אני שמח ששמנו את שני ההפסדים מאחורינו, ההגנה הטובה שלנו תלויה ברצון לעבוד קשה מאוד ולא להיות עצלים, והפעם זה התחבר לנו. אנחנו קבוצה פצועה, מאז הקורונה כל הזמן יש לנו פציעות ומישהו חסר ואני שמח שהצלחנו לשים הכל בצד ולנצח".

בתוך כך, מנכ"ל הקבוצה גיא הראל קרא אמש לדחות את חצי הגמר והגמר לאפריל, לטובת הסיכוי שהמשחקים יוכלו להתקיים עם קהל. גם מכבי תל אביב תומכת בדחיית המשחקים.