הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גיא גודס: "אני חולה על משחקי נוק אאוט"

מאמן חולון אחרי העליה הדרמטית לחצי הגמר: "זה היה מאמץ קבוצתי גדול, הוכחנו המון אופי הערב"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  16.01.22 - 23:57

 הפועל חולון וגיא גודס רשמו היום (ראשון), הישג מצוין, בסיומו של ערב דרמטי במיוחד בגביע המדינה. הסגולים גברו על הפועל חיפה 79:85, בסיומן של 50 דקות מותחות, קאמבק מפיגור דו ספרתי ושתי הארכות, והבטיחו מקום בחצי הגמר של המפעל.

גיא גודס אמר: "אני שמח שלא קילקלו לי את האחוזים במשחקי נוקאאוט. זה היה מאמץ קבוצתי גדול, שחקנים כמו בורדיון שלא שיחק הרבה בטורקיה, נתן היום מהלכי הגנה וסלי קלאץ'. גם אדם סמית' שהיה בספק למשחק. הוצאנו המון אנרגיה אך הגענו למטרה שרצינו, ועכשיו הפנים לבשיקטאש".

"הוכחנו המון אופי הערב וגם יכולת. אמרתי לשחקנים שזה לא היה כדורסל מושלם. יש לנו דברים שנצטרך להשתפר. לשמחתי אנחנו מנצחים גם כשאנחנו לא משחקים טוב. אלו משחקים ששמים הכל על המגרש גם אם שחקן פצוע או כאוב. נעשה אימונים קלים יותר כדי לשמור עליהם. אני חולה על משחקי נוקאאוט".

אלעד חסין, מאמן הפועל חיפה, התייחס: "היה משחק טוב מבחינת הקהל והצופים בבית. היה לנו את הכדור האחרון כדי לנצח את המשחק וקיבלנו סל מיותר בירידה להגנה כשהובלנו ב-2. זה משחק של ניסיון, היתרון של חולון בדברים הקטנים. אנחנו צריכים ללמוד מזה, חוויה מלמדת ומתסכלת. השחקנים היו גמורים מהרגליים".

חסין התייחס לאיבוד היתרון 29:46: "חולון העלתה רמה באגרסיביות. החטאנו ליי-אפים, הם קלעו שלשות גדולות. בסוף שחקנים מכריעים משחקים. אני גאה בשחקנים שלי, שיחקנו כדורסל יוצא מהכלל והובלנו ב-17 הפרש. צריך ללמוד איך לתפקד תחת לחץ ולראות את זה, נצטרך להתאושש. אין הרבה זמן עד למשחק הבא".