כספי: אליהו נראה נהדר בליגת הקיץ. הוא מתאים לרמה ב-NBA

השחקן הישראלי הראשון בליגה הטובה בעולם נחת בארץ לרגל האימוני הנבחרת לקראת מוקדמות אליפות אירופה, ופרגן לפורוורד מכבי ת"א: "הוא הוכיח את עצמו". הנבחרת? ''יש הרגשה טובה, אפשרי בהחלט לנצח יריבות חזקות מאיתנו''

רועי גלדסטון  22.07.12 - 15:34
תחילת כתבהבכל פעם שעמרי כספי מגיע לארץ, יש איזושהי הילה. הפעם, הישראלי הראשון בליגת הכדורסל הטובה בעולם נחת בישראל לרגל הצטרפותו לאימוני הנבחרת הלאומית. כספי צפוי כמובן להיות חלק מהסגל של אריק שיבק, שייצא בשבוע הבא לטורניר הכנה באוסטריה, לקראת משחקי מוקדמות אליפות אירופה שייחלו ב-15 באוגוסט, מול מונטנגרו בחוץ.

"קיבלנו הגרלה קשה, כמו תמיד, אבל יהיה מעניין וכיף", התייחס כספי לאתגרים שעומדים בפני הנבחרת "סרביה ומונטנגרו הן נבחרות טובות מהטופ האירופי אבל אנחנו יכולים לנצח. אנחנו עדיין לא ברמה הכי גבוהה, אבל אפשר להתמודד איתם".

"ליאור אליהו וגם סילבן לנדסברג נראו טוב", סיפר פורוורד הקאבס לאתר ערוץ הספורט. "ליאור היה מצויין והוכיח את עצמו על מגרש בכל דקה שבה הוא שיחק. אין לי ספק שיש לו מקום גם ב-NBA, הוא שייך לרמה הזו".

"אני חושב שמגיעות גם כל הברכות לנבחרת העתודה שחזרה לדרג א", החמיא כספי לבחורים של שרון דרוקר, "אין ספק שהמקום שלנו היה וגם יהיה בדרג א' מאז ומתמיד. בכלל, יש לי הרגשה טובה לגבי הנבחרת. אני מאמין שיילך לנו טוב".