כספי: אין שום מחנאות בנבחרת. כשננצח פתאום הכל יהיה ורוד?

שני ההפסדים במוקדמות אליפות אירופה גררו הרבה ביקורות, אבל בראיון לגל"צ, השחקן הבכיר בסגל הכחיש שמועות על כך שחדר ההלבשה של שיבק מפורק: "זה שטויות, גדלנו ביחד. לא יודע למה ואיך זה יוצא החוצה. מנסים ליצור ריבים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.08.12 - 17:41
תחילת כתבה

אחרי שני ההפסדים בפתיחת מוקדמות אליפות אירופה, נבחרת ישראל נחתה היום (שני) באיסלנד, שם תקיים מחר את המפגש השלישי בקמפיין, הפעם מול איסלנד. ההפסד למונטנגרו בחוץ ובמיוחד ההפסד הביתי לאסטוניה, עוררו ביקורות רבות וגררו וגם השמצות בין שחקנים לחבריהם לסגל. בראיון לגלי צה"ל, עומרי כספי הגיב על הדברים והכחיש שמועות על כך שחדר ההלבשה של שיבק מפורק חברתית. 

"למרות כל הכתבות שיצאו בימים האחרונים, השחקנים במצב רוח טוב ממה שציפיתי. הפסדנו משחקים שהיינו צריכים לנצח והיו תלויים בנו, אבל נגיע למשחק מוכנים מחר", אמר כספי בראיון מאיסלנד, והתייחס גם לפרסומים על מחנאות: "זה מצחיק אותי שיש כתבות כאלה. אני כנראה חי בעולם אחר ולא מרגיש דברים כאלה. אנחנו חבר'ה שנוסעים יחד כבר שנים בנבחרות ישראל ומכירים אחד את השני וגדלנו יחד. אני לא מבין איך דברים יוצאים החוצה ואם בכלל זה נכון או שאנשים ממציאים. זה נועד לפגוע בנבחרת".

על כך ששחקנים צוטטו כאומרים שהשינוי לרעה הגיע בעקבות הצטרפות השחקנים הבכירים, אמר כספי: "לפני שהגענו שיחקו 3 משחקי הכנה, וזה לא שאנחנו באנו והרסנו. אלה המצאות שאין מישהו בנבחרת שיכול לבוא ולהגיד דבר כזה. אם לא היינו מפסידים את המשחקים האלה הדברים האלה לא יוצאים החוצה".

גם על שמועות לגבי סכסוך עם אליהו הגיב שחקן הקאבס: "אני וליאור כל הזמן אחד עם השני, אנחנו מדברים כל הזמן ואנחנו חברים הכי טובים", אמר כספי. "מנסים ליצור ריבים ולמצוא סיבות למה אנחנו מפסידים, אבל אין מחנאות בנבחרות ולא תהיה אף פעם. כל עוד אני בנבחרת, לא אתן לדברים כאלו לקרות. חבל לי שמוציאים את הפוקוס ומדברים על שטויות. ברגע שננצח הכל יהיה ורוד וטוב ויפה שוב?. אני חושב שיש לנו בעיה בהגנה ואנחנו נעבוד עליה כנבחרת, אבל לא נוציא כביסה מלוכלכת ולא נכונה".

לסיכום, כספי התייחס לדיווחים על כך שקליבלנד רוצה לשחררו כביכול: "זה לא נכון. מישהו אחד בארה"ב כתב את זה מטעמו, אבל קליבלנד הוציאו הודעה רשמית והודיעו שזה לא נכון. אני ממש לא רוצה לעזוב את קליבלנד. הכתפיים שלי עברו הרבה בכדורסל וספגו הרבה כתבות שהרבה מהן לא נכונות".

הערב אסף המאמן אריק שיבק את השחקנים שלו לשיחה שנגעה לנושא החברתי בנבחרת. שיבק אמר לחניכיו שזה הזמן להיות ביחד, להראות לכידות ולעבוד על מה שצריך לעבוד.