ב-15:30, ישיר באתר: ישראל מול אוקראינה

אחרי ההפסד המביך לבריטניה, שיבק והשחקנים ינסו לרשום ניצחון ראשון ביורובאסקט 2013 ולחזור לתמונה בבית

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.09.13 - 09:47
תחילת כתבה

נבחרת ישראל בכדורסל ספגה אמש (רביעי) את אחד ההפסדים המביכים בהיסטוריה שלה (75:71 מול נבחרת בריטניה החלשה), אבל אם אריק שיבק והשחקנים שלו עדיין חולמים על מקום בשלב הבא של אליפות אירופה, הם מוכרחים לשים את זה בצד.

בטורניר כמו היורובאסקט אין זמן להתעסק במה שהיה, וכבר היום (15:30, שידור ישיר כאן באתר וגם באפליקציה שלנו) עומרי כספי, ליאור אליהו ושות' יעלו שוב לפרקט, כאשר יפגשו את נבחרת אוקראינה. על פניו לישראל יש את הכלים לרשום את הניצחון הראשון באליפות מול הנבחרת ממזרח אירופה, אבל כך גם חשבנו לפני המפגש עם בריטניה.

במשחק מול הבריטים החבורה בכחול-לבן קלעה באחוזים פשוט מחרידים (34 אחוז לשתיים, 35 אחוז מחוץ לקשת, 53 אחוז מקו העונשין), והיא תהיה חייבת להשתפר בעניין זה אם ברצונה להשיג ניצחון. ההפסד פגע בסיכויים של הנבחרת להמשיך הלאה, אבל לא חיסל אותם סופית. עם זאת, הפסד לאוקראינה כבר לא יותיר יותר מדי אפשרות לשיבק ושחקניו, שכן הם צפויים עוד לפגוש את שתי הנבחרות החזקות בבית - גרמניה וצרפת.

אוקראינה היא לא מהנבחרות המרשימות באליפות אירופה, אבל היא מגיעה למשחק היום עם משהו שאין לישראל - ניצחון. הנבחרת ממזרח אירופה הפתיעה אמש את בלגיה כשניצחה 57:58, זאת אחרי שפיגרה בהפסקה ב-10 נקודות. איגור זאייצב הוביל את היריבה הבאה של ישראל עם 16 נקודות, סרגיי גלאדייר הוסיף 11 נקודות ו-7 כדורים חוזרים.