הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גודס ימונה לעוזרו של ארז אדלשטיין בנבחרת

הוועדה המקצועית באיגוד המליצה פה אחד: עוזרו של בלאט במכבי תל אביב יצטרף למאמן הפועל תל אביב, ויחד יציעדו את הנבחרת במוקדמות היורובאסקט

רועי גלדסטון  07.05.14 - 14:29
גודס ואדלשטיין יביאו את הנבחרת ליורובאסקט? (אלן שיבר)
גודס ואדלשטיין יביאו את הנבחרת ליורובאסקט? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

גיא גודס ישמש כעוזרו של ארז אדלשטיין בנבחרת ישראל. הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל המליצה היום (רביעי) על גודס לתפקיד, בהחלטה שהתקבלה פה אחד. במסגרת המינוי, הצדדים החליטו כי אם וכאשר ימונה עוזר מאמן מכבי תל אביב למאמן הראשי של הצהובים, תישמר לו הזכות לעזוב את תפקידו בנבחרת הלאומית.

בתקופה האחרונה התקיימו מספר פגישות בין אדלשטיין לגודס, וכן בין גודס למשה ויינקרנץ, יו"ר הודעה המקצועית, בהם סוכמו כל תנאי עבודתו בנבחרת. גודס היה אחד השחקנים הבולטים של ישראל, במדיה רשם 47 הופעות, כולל השתתפות בשתי אליפויות אירופה. גודס קלע 352 נקודות בכחול-לבן, כולל סל ניצחון נגד סלובניה באליפות אירופה בצרפת 1999.

את קרירת האימון שלו החל גודס במכבי ראשל"צ, משם עבר לתפקיד עוזר המאמן במכבי ת"א. לאחר מכן ניסה את כוחו כמאמן ראשי בהפועל ירושלים ולאחר שנתיים חזר למכבי תל אביב, כעוזר המאמן של דייויד בלעט, תפקיד אותו הוא ממלא עד היום.

בקיץ החולף גודס שימש כעוזר מאמן נבחרת בריטניה, איתה ניצח את נבחרת ישראל באליפות אירופה. ברזומה שלו גם קדנציה כמאמן נבחרת העתודה. לאחר המינוי הרשמי יחלו גודס ואדלשטיין בהכנות למוקדמות אליפות אירופה 2015.

"אני שמח לחזור למדים הלאומיים בתור עוזר מאמן, אחרי שהמון המון שנים, מהנבחרות הצעירות ועד לבוגרת כשחקן, נתתי המון לנבחרת", אמר גודס בעקבות הבחירה בו, "אין יותר גאה ממני להיות חלק מהנבחרת הלאומית שלנו. שמח לשתף פעולה עם ארז אדלשטיין, בתקווה שיחד עם כולם נוכל להביא את נבחרת ישראל לאליפות אירופה".