עוד צרה לנבחרת: משעור פצוע ובספק ליורובאסקט

אחרי לימונד, גם שחקן הרכש של מכבי עשוי להיעדר מהאליפות בישראל. פציעה בכתפו תגרום לו להחמיץ לפחות את פתיחת האימונים. קלע 14.5 והוריד 10.3 ריב' במדי הרצליה

רועי גלדסטון  18.07.17 - 07:58

תגיות: נבחרת ישראל

תחילת כתבה

פרסום ראשון. הפורוורד החדש של מכבי ת"א כארם משעור, שזומן לסגל נבחרת ישראל שמתחיל היום (שלישי) רשמית את האימונים לקראת היורובאסקט, שייפתח בסוף חודש אוגוסט, לא יתחיל את האימונים בעקבות הפציעה בכתפו, זכר לעונה הקודמת. משעור זקוק לזמן החלמה נוסף, ועשוי להגיע היום כדי להיבדק אצל רופא הנבחרת יוסי וייס.

עדיין לא ידוע אם משעור ישוחרר מהקמפיין כולו, או שמא רק יחמיץ את החלק הראשון בהכנה, כאשר מצבו לא ברור. כזכור, הפורוורד נפצע לפני הפלייאוף בעונה שעברה כששיחק במדי בני הרצליה. הוא היה אמור להיעדר לתקופה קצרה מאוד, אך הפציעה החמירה והוא חזר ממש לפני פתיחת הפלייאוף, בו הובסו השרוניים 3:0 על ידי הצהובים.

משעור אמור להיות אחד השחקנים המרכזיים בנבחרת ישראל, לפחות אם לשפוט על פי היכולת שלו בעונה האחרונה. הפורוורד של הרצליה נבחר לחמישיית העונה בליגת ווינר סל, אחרי שהעמיד ממוצעים של 14.5 נקודות ו-10.3 ריבאונדים למשחק. הוא הגיע לנבחרת אחרי שזומן בשנה שעברה לסגל המורחב והפך בעצם לשחקן הערבי הראשון שלוקח חלק בנבחרת הלאומית. הוא גם הפך השנה לשחקן הערבי הראשון שחותם במכבי ת"א.

ההיעדרות של הפורוורד מתווספת לפציעה של רביב לימונד, שאותה סחב לאורך רוב העונה האחרונה בהפועל ת"א וגרמה לו בסופו של דבר גם לפרוש מההכנות והטורניר הקרוב. בנוסף, גם איתי שגב לא יגיע לאימון הפתיחה כיוון שהוא הורחק על ידי האיגוד, אחרי שהארגון טען כי הוא סרב להופיע לאימוני האולימפית. אתמול שחקני הנבחרת פנו לאיגוד במכתב וביקשו לבטל את ההרחקה וכי כל הסיפור אינו צודק מבחינתם.