מנקו וזלמנסון בסגל ישראל לאוניברסיאדה

הנבחרת תמריא מחר לנאפולי. קטש: "מרוצה מהתהליך"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.19 - 16:35
הנבחרת בדרייב אין לקראת האליפות (איגוד הכדורסל)
הנבחרת בדרייב אין לקראת האליפות (איגוד הכדורסל)
תחילת כתבה

עם סגל מסקרן ולא מעט ציפיות, נבחרת ישראל עד גיל 25 תצא מחר לפנות בוקר (בין ראשון לשני) לטורניר הכדורסל של האוניברסיאדה ה-30 שייערך בנאפולי. נבחרת הכחול לבן תפגוש בבית המוקדם את אוסטרליה, צ'כיה ומקסיקו.

את הנבחרת הישראלית יובל הקפטן רפי מנקו, כשמתחתיו שמות מעניינים דוגמת יפתח זיו, מייקל בריסקר, עידן זלמנסון וגם גיל בני (קפטן נבחרת העתודה שזכתה אשתקד באליפות אירופה). הטורניר ייפתח ביום רביעי, ה-3 ביולי.

לקראת הנסיעה אמר מאמן הנבחרת, עודד קטש: "אנחנו יוצאים לטורניר מאתגר נגד נבחרות חזקות, אבל בעיניי זה לא העיקר. מה שחשוב הוא שאנחנו ממשיכים את התהליך שהחל בנבחרת הבוגרת, של שילוב שחקנים צעירים, מרביתם בוגרי נבחרות העתודה האחרונות. הסגל מורכב משחקנים ששיחקו איתנו במוקדמות גביע העולם, וכאלה שעוד יהיו בנבחרת בשנים הקרובות".

באשר לטורניר הקרוב הוסיף קטש: "אני מרוצה מרמת ההשקעה והאכפתיות של השחקנים, עשינו הכנה טובה ואני מאמין שנצליח לעשות דברים יפים בטורניר ארוך ומורכב. אני שמח שיש לנו הזדמנות להכניס עוד שחקנים למעגל הנבחרת הבוגרת, כדי שיצברו ניסיון בינלאומי ברמה הגבוהה". הסגל המלא: רפי מנקו (קפטן), יפתח זיו, רועי הובר, גיל בני, גולן גוט, מייקל בריסקר, נתנאל ארצי, ליאור קררה, אור לאומי, דניאל קופרברג, עידן זלמנסון, רומן סוקרין.