"מוזר לחלק את השבוע בין הנבחרת למכבי"

החלה ההכנה לרומניה, כהן ואבדיה חזרו: "סיטואציה מאתגרת". טימור שוחרר לבקשתו מסיבות אישיות

רועי כהן
רועי כהן  23.02.20 - 10:26
תחילת כתבה

נבחרת ישראל חידשה את אימוניה אחרי הניצחון על פולין ביום חמישי, והערב (שבת) הצטרפו לאימונים שני שחקני מכבי ת"א, ג'ייק כהן ודני אבדיה, אחרי הניצחון של הצהובים בוולנסיה. יחד איתם, הנבחרת תעלה ביום שני הקרוב למשחק השני והאחרון בחלון הראשון של מוקדמות יורובאסקט 2021, נגד רומניה. מי שלא ישחק הוא בר טימור, ששוחרר מהסגל לבקשתו מסיבות אישיות.

"תחושה טובה לחזור לנבחרת", אמר ג'ייק כהן באימון. "אני נרגש לקראת המשחק מחרתיים, בתקווה שנשיג את הניצחון. החבר'ה פתחו מצוין עם הניצחון על פולין. קצת מוזר לשחק אתמול בספרד ולהיות כבר היום באימון. יש הרבה קשיים ואתגרים בסיטואציה הנוכחית, שבה אנחנו חלק ממכבי לחצי שבוע וחלק מהנבחרת לחצי שבוע".

עם זאת, כהן הדגיש שהוא לא מוכן לוותר בכזאת קלות על הנבחרת הלאומית: "יש לי גאווה גדולה בנבחרת, אני מאוד גאה לייצג את ישראל. זו הסיבה שיש לי בעיה עם החוקים שרוצים לחוקק בליגה החל מהשנה הבאה, אני מקווה שהקול שלי יישמע".

לצד ג'ייק כהן, הפוקוס במשחק יהיה גם על דני אבדיה, שככל הנראה יערוך את הופעתו האחרונה בנבחרת לשנים הבאות. במהלך המשחק מול רומניה יצפו ביהלום שלושה נציגים מגולדן סטייט שנחתו בארץ וינכחו באולם, בהם מייק דנליבי וקוסטה יאנקוב, לשעבר מאמן הפועל נהריה.

מי שייעדר מהמפגש מול רומניה הוא אדם אריאל, ששוחרר מהסגל בעקבות הפציעה שספג בפיו במשחק מול פולין. מי שעדיין לא רכש כרטיסים למשחק יצטרך להמתין לחלון הבא, מכיוון שכל הכרטיסים להיכל שלמה כבר נחטפו והאולם יהיה מלא עד אפס מקום.