הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בלאט וזוסמן נופו מסגל נבחרת ישראל לפולין

שני שחקני אלבה לא שוחררו, גם וייס ועוז בלייזר בחוץ

רועי כהן
רועי כהן  19.11.21 - 09:44
תחילת כתבה

הסגל ממשיך להצטמצם לקראת רגע האמת: היום (שישי) פרסמה נבחרת ישראל סגל מעודכן לקראת המשחקים מול פולין ואסטוניה. הסגל כולל 20 שחקנים, משמע ארבעה שחקנים נופו: תמיר בלאט ויובל זוסמן לא שוחררו מאלבה ברלין לחלון הנוכחי, כאשר גם עוז בלייזר וספנסר וייס נותרו בחוץ. שמונה שחקנים ינופו במהלך השבוע, כשבסופו של דבר הסגל יכלול 12 שחקנים בלבד.

הסגל המלא: ג'ון דיברתולומיאו, ים מדר, רומן סורקין, רפי מנקו, עמית גרשון, אדם אריאל, נועם דוברת, נמרוד לוי, ג'ייק כהן, גבי צ'אצ'אשווילי, גל מקל, איתי שגב, תומר גינת, רועי הובר, עידן זלמנסון, ניב משגב, גולן גוט, נתנאל ארצי, גיא פניני ויפתח זיו.

הנבחרת תפתח את אימוניה לקראת החלון הראשון של מוקדמות גביע העולם, ביום שני הבא וביום חמישי ה-25.11 בשעה 19.00 תארח את פולין בהיכל קבוצת שלמה. למחרת הנבחרת תצא לטאלין שם תפגוש ביום שני 28.11 את נבחרת אסטוניה. לקראת סוף השבוע הזה, יקבעו מאמן הנבחרת גיא גודס ועוזריו נדב זילברשטיין ודרור כהן, את הסגל שיוזמן למשחקים עצמם.

שחקני מכבי ת"א צפויים להיות זמינים למשחק השני, ייתכן שג'ייק כהן ישוחרר גם למשחק הראשון נגד פולין. כפי שפרסמנו לפני שבועיים, במכבי לא פוסלים שחרור שחקנים גם למשחק הראשון.

מספר שחקנים בכירים לא קיבלו זימון, חלקם באופן מפתיע למדי. בר טימור, לדוגמה, לא קיבל את הקריאה מגודס, כמו גם צוף בן משה שפתח את העונה בכושר נהדר. גם עמית שמחון בחוץ. טי.ג'יי קליין, שנמצא ללא קבוצה מאז פתיחת העונה, לא זומן גם כן.