הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פעם 3: משחק של אס''א ת''א בוטל עקב גשם

הניקוז במגרש הוביל לדחייה: "מי שיכול למצוא מקום חלופי מוזמן לעדכן"

איתי קאשי
איתי קאשי  25.03.22 - 17:01

מועדוני כדורגל הנשים בישראל מתמודדות עם לא מעט בעיות: כמות הבנות שמגיעות למחלקות נוער, תקציבים, שיווק, כל אלה הן רק חלק קטן ברשימת הסוגיות, אך אם יש קושי בסיסי שפוגש את כל קבוצות הנשים בישראל, מגילאי ילדות, ועד לרמת בוגרות הוא המצב במגרשים, ואתמול (חמישי) הייתה עדות נוספת לבעיה. המפגש המתוכנן בין אס''א ת''א להפועל מרמורק במסגרת המחזור ה-21 בליגת העל בוטל בשל סיבה שחזרה על עצמה כבר כמה פעמים במשחקי הבית של אס''א - הצפה במגרש.

הסופה שפקדה את ישראל באמצע השבוע האחרון גרמה לכך שבפעם השלישית העונה, משחק בית של אס''א ת''א לא יכול להתקיים בגלל שמערכת הניקוז במערכת לא עובדת כמו שצריך, ויוצרת שלוליות בדשא שלא ניתן לשחק בגללן. בשיחה עם גורם מטעם אס''א ת''א נמסר: "הניקוזים במגרש על הפנים, ובשביל לתקן אותם מריך להרים את הדשא. לא יעשו בשבילנו עבודות במגרש כי זה בגלל מגרש אימונים של רעננה".

המתבונן האובייקטיבי מן הצד לוודאי ישאל את עצמו האם לא נעשו ניסיונות לחפש אלטרנטיבה, אך אותו גורם התייחס בציניות לאופציה: "מגרש חלופי? איפה? אם מישהו יכול למצוא לנו מגרש שאפשר לשחק בו בימי חמישי בשעה 19:30, במחיר נורמלי מוזמן לעדכן אותנו". יש לציין כי אס''א ת''א משחקת במגרש ההסתדדרות ברעננה מכיוון שבתל אביב אס''א לא הצליחה למצוא לעצמה מגרש קבע לימי חמישי, בגלל היעדר מגרשים פנויים, על פי תשובת העירייה. בתוך כך, המפגש בין אס''א למרמורק יתקיים ב-28.3.