הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל חיפה תפעל להקמת מחלקת נשים

צעד משמעותי. המועדון מהכרמל סיכם על פתיחת קבוצת נערות בשלב הראשוני

איתי קאשי
איתי קאשי  12.05.22 - 14:11
(צילום: הפועל חיפה)
(צילום: הפועל חיפה)

תגיות: הפועל חיפה

המאבק להשבת כדורגל הנשים במועדונים הגדולים בארץ ציין אתמול (רביעי) הישג משמעותי, לאחר ההודעה של הפועל חיפה שתפעל להקמת מחלקת נשים במועדון, והצעד הראשון יהיה בפתיחת קבוצות נערות במחלקת הנוער.

המהלך רקם עור וגידים בזכות שיתוף פעולה עם עמותת "זזה", עמותה לקידום ספורט נשים, שפועלת בשנים האחרונות לבניית מסגרות, וחיזוק תרבות הספורט הנשי בישראלי. העמותה נפגשה לאחרונה עם בעלי הקבוצה, יואב כץ, והמנכ"ל רובי רגב, ויחד הצדדים הגיעו להסכמה.

עדי שרי, מנכ"לית העמותה, אמרה במפגש עם נציגי הקבוצה מהכרמל: "אנו מברכות את מועדון הפועל חיפה על הנכונות והרצון להקים מחלקת נשים במועדון. זהו מהלך מאתגר הדורש מחויבות גדולה ואמונה לא רק בפן הספורטיבי אלא גם בחשיבות החברתית שיש לספורט נשים. כניסה של מועדוני ליגת העל לתחום כדורגל הנשים היא חלק ממגמה עולמית אליה הצטרפו בשנים האחרונות מועדוני הפאר האירופיים אשר הבינו כי ספורט נשים אינו נטל אלא דווקא אפיק משמעותי ומוכח לקידום והתפתחות המועדון. אנו קוראות מכאן לעוד מועדונים להצטרף למגמה העולמית ולפעול לקידום מטרה זו".

על ההחלטה להקים מחלקת נשים אמרו בחיפה: "המועדון והבעלים יואב כץ רואים חשיבות רבה בקירוב נשים לקהילת המועדון הן ביציעים והן על כר הדשא. כחלק מהתהליך המועדון מתייעץ בנושא עם גורמי מקצוע בתחום כולל שחקניות ומאמנות בנבחרת ישראל".