הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יו''ר ב''ש: "לחקור את המשחק של קריית גת"

צפו בתקציר: הקבוצה מהנגב ירדה לאחר תבוסת האלופה: "נגיש תלונה במשטרה"

איתי קאשי
איתי קאשי  23.05.22 - 21:40

צפו בתקציר המשחק למעלה>>

דרמת מחזור הסיום במאבק ההישרדות בליגת העל לנשים ממשיכה הערב (שני) גם לאחר השריקה הסופית, עם טענות קשות מצד הפועל ב''ש על הופעה בלתי ספורטיבית של מ.ס קריית גת, שהובסה 5:1 להפועל מרמורק.

מיכאל ראובן, יו''ר הנהלת ב''ש, זעם: "זה ערב שחור לכדורגל הנשים בישראל. אנחנו הגשנו בקשה להתאחדות לא לפרסם את תוצאת המשחק עד אשר יעשו חקירה, ואנחנו גם מתכוונים להגיש תלונה במשטרה", שיתף ראובן, "קבוצה שספגה 24 בכל העונה קיבלה 5 שערים בתוך 30 דקות. קריית גת לא רצתה שב''ש תישאר בליגה כי לא מתאים לה שקבוצה שתילחם איתה על אותם השחקניות תהיה איתה באותה הליגה. אנחנו נילחם כדי שיבדקו את מה שקרה הערב לעומק, כי מי שראה את המשחק יודע שזאת הייתה בושה".

הטענות למשחק בלתי ספורטיבי נשמעו עוד טרם המשחק, ומטעם ההתאחדות נשלחו משקיפים לבחון את "כשירות המשחק". גורם נוסף מטעם הקבוצה מבירת הנגב מסר בכעס על אירועי הערב: "אנחנו פשוט מרגישים נורא. איך זה הגיוני שקבוצה שלא ספגה חמישייה כבר שנים, אלופה, קבוצת ההגנה הטובה בליגה, מפסידה בצורה כזאת? גם הטענה שקריית גת הגיעה עם סגל קצר לא מוצדקת, כי מבחינת ההרכב, כמעט עם כל השחקניות המובילות פתחו. אנחנו לא נוותר, לא מגיע לשחקניות שלנו לרדת ככה".

תגובת קריית גת לטענות ב''ש הייתה: "מ.ס קריית גת משתתפת באכזבה של הקבוצות היורדות. ראשית, סגל הקבוצה מנה רק 14 שחקניות. אנה קרול, הבלמית הבכירה נעדרה מהמשחק, ושחר נקב, הבלמית השנייה, ירדה מהמגרש בדקה ה-22 בגלל פציעה. לצד ההיעדרויות קריית גת מתמודדת עם בעיית עומס קשה: בחמישי האחרון שחקניות הנוער, שמשחקות בבוגרות, לקחו חלק במשחק קשה, ולכן הגיעו למשחק עם עייפות".

הגורם מקריית גת המשיך: "היו עוד שלוש שחקניות שעלו למרות בעיית כשירות, אבל ביקשנו מהן לעלות ולתת את הכול, בשביל שלא יגידו שעלינו עם סגל חלש. אני יכול להבין מה חושבים מסביב, אבל קבוצה כמו קריית גת בחיים לא תזלזל בשום משחק. לצערנו זה לא עבד היום, והשחקניות לא הצליחו לשחק את המשחק הרגיל שלהן, שום שחקנית לא פתחה רגליים. בהקשר לטענות של באר שבע שאנחנו נלחמים על אותם שחקניות זה קשקוש כי כל שנה קרית גת משאילה ועוזרת לבאר שבע ומעבירה להם שחקניות".