הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חוזרת הביתה: עמנואל אברהמי חתמה בעמק חפר

המגנה בת ה-21 שבה לישראל לאחר עונה בויאריאל: "עדיין חולמת על אירופה"

איתי קאשי
איתי קאשי  26.06.22 - 21:06

קרדיט: Villarreal CF

לאחר עונה במדי ויאריאל, עמנואל אברהמי חוזרת הביתה למכבי בנות עמק חפר. אברהמי חתמה היום (ראשון) במועדון נעוריה בתום עונה בקבוצת המילואים של ה"צוללת הצהובה", שלקחה חסות ועובדת בשיתוף פעולה עם עמק חפר.

אברהמי עשתה את המעבר לספרד בשנה שעברה יחד עם קשרית הנבחרת, מריאן עוואד, לאחר שהשתיים הרשימו במבחני קבלה למועדון. אברהמי שיחקה בעונה האחרונה בליגה השנייה בספרד, ובשיחה עם אתר ערוץ הספורט סיפרה על החוויה מעבר לים: "בפן המקצועי היה לי מדהים, זאת רמה אחרת לגמרי של מקצוענות. בחודשים הראשונים היה לי לא פשוט והתקשתי למצוא את המקום שלי בהרכב, ובסביבות חודש ינואר, כשקיבלתי את ההזדמנות הראשונה שלי לפתוח, הצלחתי לבסס את עצמי ב-11 עד סוף העונה".

למרות ההצלחה המקצועית, המגנה בת ה-21 הוסיפה שהמרחק מהבית הכריע את הכף בהחלטה האם להמשיך: "היה לי קשה ברגעים מסוימים. האווירה בקבוצה היא כזו שכל שחקנית היא עם עצמה, והיה חסר לי את המשפחתיות שיש אצלנו בעמק חפר, אני ממש קינאתי בספרדיות שיכולות לשחק בקבוצה כמו ויאריאל, ובסוף היום הן יכולות לחזור למשפחה שלהן".

למרות ההחלטה לשוב לישראל, אברהמי נשמעת מאוד שלמה עם המעבר חזרה לארץ, ולא שוללת חזרה לאירופה בעתיד: "יש לי הרבה מאוד תכנונים לעונה הקרובה בעמק חפר, ואני מאוד רוצה להביא לידי ביטוי את מה שלמדתי בספרד כאן בישראל. אני עדיין חולמת לשוב לשחק באירופה בעתיד, אבל לשנה הקרובה אני רוצה להשקיע את כל כולי במעק חפר".