ונגר רוצה תותח: ארסנל תציע כ-40 מיליון פאונד על בנזמה

גם די מריה על הכוונת של האנגלים. דיווח: גארת' בייל יוצג בריאל בשישי, טוטנהאם קרובה לצירוף מחליף נוסף לוולשי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.13 - 11:07
תחילת כתבהמועד סגירת חלון ההעברות מתקרב והמשמעות היא אחת: המאני טיים כבר כאן, תרתי משמע. לקבוצות הבכירות של היבשת כבר לא נותר יותר מדי זמן ונראה כי העסקאות המסקרנות באמת קרובות.

אחרי שנכשלה פעם אחר פעם להנחית שחקני רכש הקיץ, ארסנל מממשיכה לסמן מטרות, והפעם גדולות במיוחד. התקשורת האנגלית מפרסמת הבוקר כי התותחנים נחושים לצרף את כרים בנזמה ויציעו עליו כ-40 מיליון פאונד. מלבד זאת ה-BBC גם טוען כי ונגר מעוניין באנחל די מריה, שוער בכיר ושחקן הגנה.

הסאגה המתישה של הקיץ בדרך לסיום. על פי דיווחים בספרד עסקת העברתו של גארת' בייל מטוטנהאם לריאל מדריד נסגרה וההכרזה הרשמית תגיע ביום שישי. לפי הדיווח ריאל תשלם לתרנגולים כ-99 מיליון יורו, מה שיהפוך אותו לשחקן היקר בהיסטוריה. לפחות כרגע נראה שפאביו קואנטראו לא יהיה חלק מהעסקה לאחר שיו"ר טוטנהאם דניאל לוי העדיף לקבל מזומנים במקום.

בווייט הארט ליין כבר מתכוננים ליום שאחרי בייל. אחרי וויליאן הברזילאי, טוטנהאם גם מתקרבת לצירוף הארגנטיני המוכשר אריק לאמלה מרומא. סוכנו של השחקן ייפגש עם הנהלת האנגלים, שעדיין לא הגיעו לסיכום עם רומא, שדורשת 30 מיליון פאונד.

ומה עם ויין רוני? צ'לסי עדיין מעוניינת בחלוץ מנצ'סטר יונייטד הממורמר, אבל כנראה שבימים לא תהיה התקדמות בנושא. ז'וזה מוריניו סיפר כי הבלוז לא יגישו הצעה שלישית על השחקן בשל המפגש בין הקבוצות ביום שני: "אני לא רוצה שנעשה זאת וכולם במועדון מסכימים איתי. יש זמן לעשות את הדברים גם מנקודת מבט אתית".